Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Co warto oświetlić w ogrodzie? Obowiązkowe punkty!

Co warto oświetlić w ogrodzie? Obowiązkowe punkty!

 

W ogrodzie warto oświetlić kilka obowiązkowych punktów nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także ze względów estetycznych. Możesz uzyskać wtedy wiele korzyści przede wszystkim wieczorową porą.

 

Jak oświetlić wejście do domu?

 

Jest to obowiązkowy punkt w każdej zewnętrznej przestrzeni. Warto wybrać kinkiet, który daje dużo światła i którym można w dowolny sposób sterować. Ważne jest, aby lampa była wysokiej jakości, a wtedy z jej użytkowaniem nie będzie żadnych problemów. W ofercie prolamp.pl znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. W sprzedaży dostępne są różne oprawy, które gwarantują precyzyjne i skuteczne oświetlanie wejścia do domu.

 

Jak oświetlić okolice furtki i bramy wjazdowej?

 

Ważnym punktem na mapie oświetleniowej działki są oczywiście furtka wejściowa oraz brama wjazdowa. Warto zastanowić się nad precyzyjnym oświetleniem tych miejsc. Bardzo dobrze sprawdzą się lampy niskie, które umożliwią uzyskanie pożądanego efektu. Dodadzą one przestrzeni nie tylko bezpieczeństwa, ale zapewnią walory estetyczne, na które każdy zwróci uwagę.

W artykule Oświetlenie pojazdu przed domem – jak uzyskać najlepszy efekt? ze szczegółami omówiliśmy to zagadnienie. Możesz wykorzystać nasze porady, aby zadbać o bezpieczeństwo i komfort w tych obszarach ogrodu.

 

Jak efektownie oświetlić taras drewniany?

 

Miejscem, w którym wiele osób spędza wolny czas jest oczywiście przydomowy taras. Zapewnia relaks i wypoczynek na świeżym powietrzu. Ważne jest, aby zainstalować tu dogodne oświetlenie budujące klimat, a jednocześnie gwarantujące bezproblemowe korzystanie z przestrzeni po zmroku. Najlepiej jest wybrać lampy podłączone do sieci energetycznej, a takie właśnie znajdują się w naszej ofercie. Sterowanie nimi odbywa się w bezproblemowy sposób.

Na tarasach najlepiej sprawdzają się kinkiety, których dodatkowym atutem jest podkreślanie elewacji budynku. Możesz wybrać kinkiety, które mają klosz 4-kątny, klosz 6-kątny lub klosz w kształcie kuli. Rozwiązanie to pozwalają na uzyskanie dostatecznej ilości światła na wybranej przestrzeni.

 

Piękne podświetlenie rabat ogrodowych oraz innej roślinności

 

Rośliny budują ogrodową przestrzeń. Ważne, aby były widoczne również po zmroku. Jeżeli chcesz chwalić się nieustannie wybranymi okazami, postaw na lampy stojące dzięki którym uda się je podświetlić.

Na rabatach także warto ustawić lampy niskie oraz średnie, których wysokość rozpoczyna się od 40 i sięga do 115 cm. Są to optymalne parametry w przypadku tej przestrzeni ogrodowej. Zaakcentujesz z ich pomocą roślinność, a jednocześnie rozświetlisz ciemność w nieco bardziej romantyczny sposób.

 

Dekoracyjne oświetlenie ogrodowe to klucz do sukcesu

 

Kieruj się intuicją w wybieraniu punktów, które wymagają oświetlenia w ogrodowej przestrzeni. Elektryczne lampy zapewniają niezawodne sterowanie i możliwość uzyskania cudownych efektów wizualnych. Dbając zarówno o praktyczne, jak i wizualne efekty możesz cieszyć się z bezpiecznego zaaranżowania przestrzeni, która w dodatku będzie wyglądała bardzo efektownie.

 

>> Przeczytaj również: Czy oświetlenie ogrodowe należy traktować wyłącznie jako dekorację?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email