Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Czy oświetlenie ogrodowe należy traktować wyłącznie jako dekorację?

Czy oświetlenie ogrodowe należy traktować wyłącznie jako dekorację?

 

Pięknie utrzymany ogród dodaje atrakcyjności każdemu domowi. Ogród powinien fantastycznie prezentować się zarówno w dzień, jak i w nocy, a taki efekt udaje się uzyskać poprzez znakomicie dobrane oświetlenie. Zobacz, jak optymalnie i tanio oświetlić ogród, a uzyskasz cudowny efekt finalny.

 

Jakie rodzaje lamp ogrodowych możesz kupić?

 

W zależności od aranżacji, możesz zdecydować się na wiele typów i modeli oświetlenia ogrodowego. Bardzo dużą popularnością cieszą się kinkiety, które umożliwiają oświetlenie elewacji budynku, tarasu, jak i altany. Jeżeli chcesz oświetlić ścieżki ogrodowe, warto zdecydować się na lampy niskie. Coraz częściej Klienci mają rozległe ogrody, w których koniecznie muszą znaleźć się również lampy wysokie umożliwiające dostarczanie światła na naprawdę dużych przestrzeniach.

 

Lampy stojące i latarnie do ogrodu

 

Najkorzystniejszym rozwiązaniem do oświetlania ogrodowych przestrzeni są lampy stojące. Oczywiście najwięcej światła dają latarnie, z uwagi na wysokość i umiejętność rozpraszania światła. Duże powierzchnie nie mogą się bez nich obyć. Należy pamiętać o ich właściwym zabezpieczeniu, aby miały zapewnioną wysoką stabilność.

Mniejsze warianty, czyli lampy niskie mające od 40 cm wzwyż montuje się najczęściej przy ścieżkach ogrodowych czy wykorzystuje do podświetlania wybranych fragmentów ogrodu oraz okazów roślinnych, z których jesteśmy wyjątkowo dumni. Można wybrać lampy niskie w różnych wariantach, jeżeli chodzi o intensywność światła. Efekt może być subtelny albo bardzo mocny, w zależności od miejsc, w których zostaną one ustawione. Rozmieszczając lampy niskie wzdłuż podjazdu czy ścieżki prowadzącej do domu stworzą niesamowity klimat, ale umożliwią także praktyczne korzystanie z tych przestrzeni.

 

Dekoracyjne lampy ogrodowe

 

Nie tylko na praktyczne aspekty warto zwracać uwagę kupując lampy ogrodowe. Patrz również na kwestie wizualne, które umożliwią stworzenie dowolnej aranżacji. Niewątpliwym atutem oferty prolamp.pl jest dostęp zarówno do lamp nowoczesnych, retro, jak i miedzianych. Możesz zdecydować się na dekorację w dowolnym stylu, pasującą do Twojego zamysłu aranżacyjnego.

 

Oświetlenie ogrodowe zaprojektowane z pomysłem

 

Jeżeli skorzystasz z usług architekta, szybko zbudujesz ogród swoich marzeń. Oświetlenie ogrodowe zostanie dobrane zgodnie z obowiązującymi zasadami, będzie praktyczne, a jednocześnie dekoracyjne. Rozmieszczenie źródeł światła nie należy do najprostszych, ale dzięki stworzeniu właściwych warunków możesz bez przeszkód korzystać z zewnętrznych terenów także po zmroku.

Wybierając lampy z naszej oferty musisz mieć na uwadze konieczność przeprowadzenia prac instalacyjnych związanych z poprowadzeniem kabli do zasilania. Ze względu na specyficzny charakter inwestycji nie obejdzie się bez prac ziemnych. Oświetlenie ogrodowe będzie jednak funkcjonalne i dostosowane do Twoich potrzeb.

Lampy ogrodowe zasilane prądem dają dużą ilość światła, można nimi dowolnie zarządzać, a architektura domu tylko na tym zyskuje.

 

>> Przeczytaj również: Jak barwa światła wpływa na nasze zdrowie?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email