Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Dlaczego latarnie żeliwne są najlepszym wyborem do parku?

Dlaczego latarnie żeliwne są najlepszym wyborem do parku?

 

Sztuczne oświetlenie jest niezbędne do bezpiecznego przemierzania parków oraz miejskich ulic tuż po zmroku. W stworzeniu odpowiednich warunków pomogą latarnie żeliwne, które znajdziesz w ofercie prolamp.pl

 

Latarnie żeliwne – poznaj ich zastosowanie

 

Latarnie żeliwne są w stanie wydobyć piękno z każdej przestrzeni ogrodowej oraz parkowej, w szczególności, gdy stawiasz na modele wysokiej jakości dostępne w naszej ofercie. W dzień stanowią ważny element dekoracyjny, nocą natomiast oświetlają przestrzeń, co jest ważną opcją, gdy chcesz bezpiecznie przemierzać park czy organizować imprezę w ogrodzie.

Latarnie żeliwne są bez dwóch zdań funkcjonalnym oświetleniem, dlatego istotne jest, aby wybrać je pod względem natężenia i mocy w sposób dopasowany do danej przestrzeni. Uda się dzięki temu w wyjątkowo dobry sposób oświetlić alejki parkowe, duży obszar ogrodu czy inne wybrane miejsca.

Wybierać możesz spośród prostych, minimalistycznych konstrukcji oraz stawiać na mocno zdobione modele. Funkcje i style lamp są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników, co jest ich ogromnym atutem.

W parkach i ogrodach bardzo dobrze sprawdzają się stylizowane, mocno zdobione latarnie żeliwne, które uzupełniają w wyjątkowo atrakcyjny sposób przestrzeń. Idealnie podkreślą piękno roślinności oraz małej architektury.

 

Czym wyróżniają się latarnie żeliwne?

 

Lampy wysokie składają się ze słupka oraz klosza. Są zasilane energią elektryczną, co daje możliwość uruchamiania i wyłączania ich wtedy, gdy użytkownik tego chce. Wyróżniają się stabilną, mocną podstawą odporną na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Jest ona w stanie podtrzymać żeliwny klosz dostępny w geometrycznych formach takich, jak kula, czworokąt lub sześciokąt. Mogą one mieć szyby ze szkła, tworzywa sztucznego o strukturze przeźroczystej lub mlecznej, w zależności od tego, czy chcesz uzyskać efekt mocnego czy przytłumionego oświetlenia.

Wysokość latarni żeliwnych zaczyna się od 220 cm, a najwyższy model ma 350 cm.  Konstrukcje są okazałe, przyciągają uwagę, świetnie komponują się z roślinnością.

Zadbaliśmy o przygotowanie latarni żeliwnych prostych w montażu, wytrzymałych na trudne warunki atmosferyczne oraz odpornych na działanie skrajnych temperatur. Energooszczędność jest dodatkowym atutem systemów, które znajdziesz w naszej ofercie.

 

Co musisz wiedzieć o latarniach żeliwnych?

 

Latarnie żeliwne mają wiele fantastycznych zalet, które wpływają na komfort ich użytkowania przez bardzo długi czas. Spośród modeli dostępnych w naszej ofercie na pewno znajdziesz konstrukcję, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Latarnie żeliwne sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Stosunek jakości do ceny jest adekwatny. Oświetlenie jest wytrzymałe i odporne na wszelkiego typu uszkodzenia. Nie ma żadnych problemów z jego transportem oraz montażem. Latarnie żeliwne są energooszczędne, ekonomiczne, a przy tym zapewniają efektowne oświetlenie wybranej przestrzeni.

Zastosowanie najlepszej jakości materiałów sprawia, że latarnie żeliwne wykazują się ponadprzeciętną trwałością. Możesz zdecydować się na modele nowoczesne lub klasyczne, w zależności od potrzeb. 

 

>> Przeczytaj również: Latarnie stylowe w parkowej przestrzeni - oświetlenie, które zachwyca oryginalnością

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email