Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Inspiracje które pomogą Ci zaaranżować w wyjątkowy sposób ogród

Inspiracje, które pomogą Ci zaaranżować w wyjątkowy sposób ogród

 

Lampy ogrodowe mają na celu zarówno upiększenie przestrzeni, jak i wpłynięcie na bezpieczeństwo korzystania z niej po zmroku. Stawiając na propozycje od prolamp.pl masz szansę zaaranżować ogród w bardzo ciekawy sposób.

 

Umiejętnie dobrane lampy ogrodowe są w stanie zbudować ciekawy klimat w ogrodzie, a jednocześnie zapewnią bezpieczne korzystanie z przestrzeni po zmroku. Wolne chwile można będzie na terenie zielonym spędzać nawet do późnych godzin nocnych. Solidne produkty, które znajdziesz w naszej ofercie posłużą przez długi czas zapewniając aranżację ogrodową na najwyższym poziomie. Dużo łatwiej jest zadbać o przestrzeń zewnętrzną, gdy ma się do dyspozycji lampy, którymi można stresować w dogodny sposób.

Przygotowaliśmy kilka propozycji lamp ogrodowych, które znajdziesz w naszej ofercie. Przegląd umożliwi Ci na podjęcie słusznej decyzji, jeżeli chodzi o zakup oświetlenia ogrodowego. Nasza oferta obejmuje wyłącznie elektryczne lampy, którymi możesz sterować w dopasowany do swoich potrzeb sposób. 

 

Lampy niskie – od 40 do 175 cm

 

W każdym ogrodzie znakomicie sprawdzą się stylizowane niskie lampy ogrodowe. Urozmaicą przydrożne alejki, a dzięki dostępności kloszy w różnych kształtach masz szansę przygotować przestrzeń ciekawą i praktyczną. Lampy wyglądają interesująco, przyciągają uwagę, są urocze i eleganckie. Stworzysz z ich pomocą wyjątkowe kompozycje, które zbudują klimat zielonej przestrzeni.

Do produkcji lamp niskich zostały wykorzystane antykorozyjne farby, które sprawiają, że proponowane modele nie są podatne na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Inwestycja w te lampy jest jak najbardziej opłacalna.

Najniższym modelem jest lampa niska z kloszem w kształcie kuli i słupkiem N1, a najwyższym lampa z czworokątnym kloszem i słupkiem N8A oraz lampa z sześciokątnym kloszem i słupkiem N8A.

 

Lampy średnie – od 115 do 285 cm

Średnie lampy ogrodowe są trwałe, gwarantują przez to możliwość bezproblemowego użytkowania przez wiele lat. Klasyczne i stylizowane modele świetnie sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Lampy nadadzą zielonej przestrzeni wyjątkowego uroku. Dostępne są z kloszami w kształcie kuli, czworokątnym lub sześciokątnymi. Inwestycja w te lampy jest opłacalna ze względu na wysoką jakość wykonania oraz efekt, jaki są w stanie wytworzyć.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta sprosta Waszym wymaganiom. Najniższą lampą spośród wszystkich proponowanych jest lampa z kloszem w kształcie kuli i słupkiem S1, a najwyższą lampa z sześciokątnym kloszem i słupkiem S7A.

 

Lampy wysokie – od 220 do 400 cm

Lampy parkowe, które znajdziesz w naszej ofercie wyróżniają się zapewnianiem bardzo dużej widoczności w terenie. Możesz umieścić je w parkach, na skwerach, a także na przydomowym terenie, jeżeli jest odpowiednio rozległy.

Bezpieczna przestrzeń, jaką uda się stworzyć z udziałem lamp wysokich zagwarantuje komfortowe korzystanie z zielonych terenów po zmroku. Szczególnie jest to ważne w miejscu publicznym. Do ich produkcji zostały zastosowane wysokiej jakości materiały oraz efektowne zdobienia przy wybranych modelach.

Najniższą lampą spośród zaprezentowanych jest lampa wysoka z kloszem w kształcie kuli i słupkiem W1, a najwyższą lampa z miedzianym kloszem i słupkiem W52.

 

>> Przeczytaj również: Na co trzeba zwrócić uwagę kupując oświetlenie zewnętrzne?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email