Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Latarnie stylowe w parkowej przestrzeni - oświetlenie, które zachwyca oryginalnością

Latarnie stylowe w parkowej przestrzeni – oświetlenie, które zachwyca oryginalnością

 

Prolamp.pl jako producent stylowego oświetlenia parkowego oraz ogrodowego zadbał o dostarczenie systemów stylowych, oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju. Wśród nich znajdują się lampy wysokie mające od 220 do 350 cm wysokości. Czym jeszcze się wyróżniają?

 

Latarnie stylowe – propozycje na miarę oczekiwań wymagających klientów

 

Latarnie stylowe charakteryzują się bogatym wzornictwem oraz nawiązywaniem do klasycznego stylu. Warianty, które znajdziesz w naszej ofercie są także bogato zdobione m.in. poprzez koronki czy żłobienia na słupkach. Są idealną propozycją do klasycznych ogrodów oraz parków, gdzie znajdują się antyczne rzeźby, budynki w klasycznym stylu czy inne żeliwne elementy architektury m.in. wazony oraz ławki.

Latarnie stylowe stanowią integralną część przestrzeni w wielu polskich miastach, ze względu na ich unikalny wygląd oraz aspekty dekoracyjne świetnie komponujące się z miejską małą architekturą. Podkreślają one w wyjątkowy sposób atmosferę rynków, parków oraz ogrodów. Możesz z ich pomocą stworzyć skomplikowane systemy oświetleniowe, bardzo dobrze wyglądające zarówno w dzień, jak i po zmroku.

 

Latarnie stylowe – oświetlenie perfekcyjnie dostosowane do małej architektury

 

Latarnie stylowe, choć dostępne w wariantach mocno ozdobnych, można uznać za nowoczesne oświetlenie, ze względu na praktyczną funkcję, jaką pełnią w przestrzeni miejskiej, parkach oraz dużych ogrodach. Świetnie komponują się z małą architekturą. Charakteryzują się ciekawym wzornictwem w wersji stonowanej, jak np. latarnia żeliwa W1 z czworokątnym kloszem, albo nieco bardziej zdobionej, jak np. latarnia żeliwa W2A z czworokątnym kloszem. Model, na jaki postawisz zależy od Twoich preferencji oraz efektu finalnego, jaki chcesz uzyskać.

Każda z propozycji znajdujących się w naszej ofercie łączy niezwykłą funkcjonalność z estetyką, a to najlepsze połączenie z możliwych.

 

Bezpieczne i trwałe latarnie stylowe

 

W celu zapewnienia trwałości oraz bezpiecznego użytkowania, dołożyliśmy starań, aby wyprodukować latarnie stylowe z wysokiej jakości materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Oświetlenie jest projektowane zgodnie z restrykcyjnymi normami, posiada zabezpieczenie przed zwarciem oraz innymi niebezpiecznymi sytuacjami mogącymi zakłócić ich działanie.

Powierzchnia lamp stylowych jest zabezpieczona antykorozyjnym lakierem, a całość jest malowana metodą proszkową lub natryskową, co wpływa na trwałość i atrakcyjny wygląd koloru.

 

Latarnie ogrodowe – funkcjonalne, wytrzymałe i atrakcyjne oświetlenie gwarantowane!

 

Wymienione cechy trafie określają lampy stylowe dostępne w naszej ofercie. Gwarantujemy, że uzyskasz zadowolenie z zakupu oświetlenia monumentalnego, efektownego i perfekcyjnie wykonanego. Latarnie są zasilane energią elektryczną, dlatego można nimi sterować w sposób w pełni dostosowany do potrzeb. Uruchamianie i wyłączanie jest zależne od woli użytkownika, co jest bardzo dużym atutem.

 

>> Przeczytaj również: Co warto oświetlić w ogrodzie? Obowiązkowe punkty!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email