Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Miedziane lampy ogrodowe - do jakich ogrodów pasują?

Miedziane lampy ogrodowe – do jakich ogrodów pasują?

 

W ogrodzie musi panować odpowiedni klimat, atmosfera, a aranżacja przestrzeni powinna być przytulna, atrakcyjna wizualnie. Z tego powodu warto pomyśleć o zainwestowaniu w miedziane lampy ogrodowe. Co je wyróżnia? Do jakich ogrodów pasują?

 

Lampy ogrodowe w miedzianym kolorze – retro styl w przydomowym ogrodzie

Uwielbiasz styl retro? Fascynują Cię dawne, wypełnione roślinnością i klimatycznym oświetleniem ogrody? Postaw na miedziane lampy niskie, średnie i wysokie, a Twoja przydomowa przestrzeń zamieni się w ogród z dawnych czasów. Uzyskasz niesamowity klimat, który zrobi wrażenie na każdym.

Lampy miedziane przyciągają uwagę, ze względu na błyszczącą powierzchnię klosza. Nie sposób oderwać od nich wzorku, ze względu na urzekający wygląd. Już na pierwszy rzut oka przywołują na myśl klasyczne ogrody z dawnych lat. W twoim ogrodzie retro zdecydowanie nie może ich zabraknąć!

 

Stylowy, szlachetny i delikatny ogród z miedzianym oświetleniem

Jeżeli zdecydujesz się na miedziane lampy ogrodowe, uzyskasz cudowny efekt zaaranżowania przestrzeni w bardzo wyjątkowy sposób. Miedz jest materiałem delikatnym, stylowym i bardzo szykownym, dlatego wraz z nim wprowadzasz do ogrodu klasę. Klosze miedziane chętnie wybierane są do ogrodów w stylu klasycznym. Trzeba jednak pamiętać o umiarze, gdy się na nie decydujesz. Zbyt duża ich ilość obok siebie może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego.

Jeżeli masz duży ogród, postaw na miedziane lampy wysokie typu latarnie, które w znakomity sposób oświetlą przestrzeń, a jednocześnie nie wywołają efektu przesady, ponieważ rozstawisz je w dużych odległościach na terenie całej działki. Oczywiście możesz je także wzbogacić o lampy średnie i niskie, ale ze wspomnianym wcześniej umiarem, z zachowaniem odpowiednich odstępów. Efekt finalny spełni Twoje oczekiwania.

Miedziane lampy bardzo dobrze wyglądają w otoczeniu betonu i cegieł, dlatego zdecydowanie możesz w przestrzeni ogrodowej zastosować te właśnie materiały. Wykonasz z nich m.in. donice czy małą architekturę. Tak przygotowana aranżacja ogrodowa będzie prezentowała się pięknie i praktycznie.

 

Miedziane klasyki w Twoim ogrodzie

Lampy niskie, średnie i wysokie z miedzianymi kloszami zapewniają piękną dekorację przestrzeni ogrodowej w stylu retro. Masz szansę z ich pomocą uzyskać niesamowity klimat, który z pewnością sprawi, że czas spędzony w ogrodzie będzie jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy.

Stylowe lampy ogrodowe nie tylko przepięknie wyglądają, ale również zapewniają funkcjonalne dostarczanie światła na terenach, z których chcesz korzystać nie tylko w dzień, ale również po zmroku. W końcu ogród często nabiera uroku dopiero po zapadnięciu nocy, gdy jest przepięknie oświetlony idealnie dobranymi lampami podkreślającymi wybraną roślinność, małą architekturę czy tajemnicze zakątki.

Stawiając na miedziane lampy ogrodowe masz szansę stworzyć klimatyczny ogród w stylu retro, w którym na pewno spędzisz niejedna udaną chwilę. Postaw na aranżację wyjątkową, a nie pożałujesz.

 

>> Przeczytaj również: Akcesoria niezbędne przy montażu oświetlenia ogrodowego - o czym musisz pamiętać?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email