Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Na co trzeba zwrócić uwagę oświetlając wjazd do garażu?

Na co trzeba zwrócić uwagę oświetlając wjazd do garażu?

 

Skuteczne oświetlenie wjazdu do garażu jest niezbędne dla Twojego bezpieczeństwa. Warto trzymać się kilku prostych zasad, aby osiągnąć najlepszy efekt wizualny.

 

Co ma największe znaczenie przy oświetlaniu wjazdu do garażu?

 

  1. Oświetlenie wjazdu do garażu, aby działało niezawodnie przez bardzo długi czas musi posiadać wysoką klasę szczelności. Trwałe uszkodzenie lamp mogą spowodować intensywne opady deszczu, jak i zalegające na kostce brukowej kałuże. Inwestując w lampy dostępne w ofercie pl masz pewność ich niezawodności i wysokiej jakości.
  2. Proste zarządzanie oświetleniem jest niezwykle ważne, a takie zapewniają lampy zasilane energią elektryczną. Świecą, gdy tego najbardziej potrzebujesz.
  3. Jeżeli stawiasz na oświetlenie elektryczne, wybieraj lampy LED pobierające znacznie mniejszą ilość prądu. Szybko przekonasz się, że oświetlenie wjazdu do garażu nie musi być drogie, a będzie efektywne.
  4. Planując oświetlenie wjazdu do garażu musisz zwrócić uwagę na dobranie odpowiedniego natężenia światła. Dobierając stosowną barwę światła, kierowca nie zostanie oślepiony i będzie mógł bezpiecznie wjechać do garażu.
  5. Przemyśl właściwe rozmieszczenie lamp wokół podjazdu. Zadbaj o kwestie bezpieczeństwa, aspekty praktyczne, jak i wizualne. Tworząc przemyślany projekt uzyskasz najlepsze efekty z możliwych.

 

Lampy niskie najlepszym sposobem na oświetlenie wjazdu do garażu

 

Najprostszym sposobem na oświetlenie podjazdu do garażu jest zastosowanie lamp niskich, których wysokość rozpoczyna się od 40 cm. Warto rozmieścić je w równych odstępach przy alejce prowadzącej do garażu. Ważne jest, aby pamiętać tu o zastosowaniu wysokości, która nie spowoduje oślepienia kierowcy. Istotne znaczenie ma także natężenie światła, jak i jego barwa.

Lampy ogrodowe w zaproponowanym wariancie nie tylko pełnią funkcję praktyczną, ale i ozdobną. Sprawią, że teren prowadzący do garażu będzie atrakcyjny. Bardzo dobrze w tej roli sprawdzi się lampa niska z kloszem w kształcie kuli i słupkiem N1.

 

Oświetlenie elewacji i drzwi do garażu

 

Żeliwne kinkiety zewnętrzne z oprawą czworokątną, sześciokątną lub w kształcie kuli bardzo dobrze sprawdzą się do oświetlenia elewacji i drzwi prowadzących do garażu. Ułatwią korzystanie z przestrzeni garażowej, ponieważ światło będzie do niego nienachalnie wpadało, gdy brama wjazdowa pozostanie otwarta.

 

Nowoczesne oświetlenie wjazdu do garażu

 

Nowoczesne systemy oświetleniowe, które możesz zastosować na terenach zewnętrznych zadbają o bezpieczne parkowanie samochodu. Stworzą ponadto ciekawy efekt wizualny. Wybór lamp, które w tej roli sprawdzą się znakomicie jest naprawdę bardzo duży. Stanowią zarówno niezastąpioną dekorację, jak i zapewnią praktyczne korzystanie z przestrzeni. Przede wszystkim lampy niskie bardzo dobrze sprawdzają się do wyznaczania tras. Emitują dostateczną ilość światła, bez efektu oślepiania kierowcy.

Jeżeli wjazd do garażu będzie dobrze oświetlony, parkowanie nawet nocą nie sprawi Ci żadnych problemów.

 

>> Przeczytaj również: Oświetlenie skweru i obszaru spacerowego - dlaczego jest tak ważne?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email