Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Trendy w oświetleniu ogrodowym w 2023 roku

Trendy w oświetleniu ogrodowym w 2023 roku

 

Natura w naszym życiu zaczyna odgrywać coraz większą rolę, szczególnie, że jest obecnie mocno niszczona i zaniedbywana. Każdego roku coraz więcej osób zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie przynajmniej kawałka zieleni przed domem. Taka świadomość sprawia, że chętniej inwestujemy w wysokiej jakości oświetlenie ogrodowe. W 2023 roku tylko ten trend pogłębi się.

 

Jak zaaranżować ogród w 2023 roku?

 

Do przydomowego ogrodu warto wprowadzić nieco dzikości i naturalności. Warto zrezygnować z płytek, utwardzania powierzchni, a stawiać przede wszystkim na przenikającą się roślinność. Oczywiście w nieco bardziej okiełznanej wersji, ale jak najbardziej zbliżonej do natury.

Żywy i zielony ogród o zróżnicowanej roślinności w 2023 roku będzie doceniany najbardziej. Popularnością cieszyć się będą kwiaty cebulowe m.in. tulipany botaniczne, żonkile, hiacynty zwyczajne.

 

Ogród jako miejsce spotkań i wypoczynku

 

Posiadanie własnego ogrodu w okresie pandemii docenił każdy. Jeszcze kilka lat temu mało komu chciało się pielęgnować tereny zielone. Gdy zostaliśmy dosłownie zamknięci w domach, ogród stał się oazą do odpoczynku, zmiany miejsca codziennego przebywania. Dawał wytchnienie fizyczne, jak i psychiczne. Dziś już każdy docenia jego ogromną rolę w naszym życiu.

W 2023 roku nadal panował będzie trend, aby tworzyć w ogrodzie strefy wygodne, stylowe i umożliwiające przyjmowanie gości. Powinny zostać wzbogacone o odpowiednie oświetlenie, a w tej roli znakomicie sprawdzą się lampy średnie, które można umieścić zarówno na terenie ogrodu, jak i na tarasie. Mają optymalną wysokość umożliwiająca zapewnienie praktycznego oświetlenia w wybranych przestrzeniach.

 

Oświetlenie odporne na warunki atmosferyczne

 

Inflacja skłania klientów do inwestowania w produkty trwałe, niezawodne i nieulegające łatwemu zniszczeniu. Tyczy się to także oświetlenia ogrodowego. Inwestując w lampy żeliwne zyskujesz produkt na lata, który nie ulega uszkodzeniom mechanicznym oraz czynnikom atmosferycznym.

Lampy znajdujące się na zewnątrz przez cały rok muszą być odporne na wiatr, niskie i wysokie temperatury, opady atmosferyczne, promieniowanie UV. Dzięki temu, że wśród naszych propozycji znajdują się modele malowane proszkowo, nie blakną. Przez lata zachowują piękny, intensywny czarny kolor.

 

Elegancki ogród z pięknym oświetleniem

 

Elegancja, wygoda oraz piękno to czynniki, na które warto zwracać uwagę decydując się na zakup oświetlenia w 2023 roku. Doskonale wpisują się w to lampy dostępne w ofercie Prolamp.pl. Proste, jak i nieco bardziej wyszukiwane formy świetnie wyglądają, a jednocześnie zapewniają funkcjonalne oświetlenie w ogrodowej przestrzeni.

Z mody nigdy nie wyjdą lampy żeliwne, które świetnie komponują się z zielenią. Pasują do domów budowanych zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym wydaniu. Styl prezentowany przez nasz sklep jest ponadczasowy i zgodny z trendami oświetleniowymi 2023.

 

>> Przeczytaj również: Lampy ogrodowe - zastosowanie, które warto znać

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email