Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Zaczarowany ogród - lampy ogrodowe, które fantastycznie spełniają swoją rolę

Zaczarowany ogród - lampy ogrodowe, które fantastycznie spełniają swoją rolę

 

Obecnie możesz kupić wiele fantastycznych lamp ogrodowych. Wybierając najciekawsze modele z oferty prolamp.pl możesz sprostać wyzwaniu stworzenia zaczarowanego ogrodu.

 

Jak stworzyć nastrój w ogrodzie za pomocą oświetlenia?

 

Lampy zewnętrzne powinny spełniać zarówno funkcję użytkową, jak i dekoracyjną. Aby cieszyły się dużym zainteresowaniem, należy umieszczać je w strategicznych punktach w ogrodzie. Przede wszystkim powinny znajdować się w altanie, przy tarasie, a także warto podświetlić z ich pomocą wyjątkowo okazałe okazy ogrodowe, takie jak kwiaty oraz krzewy.

Nowoczesne oświetlenie ogrodowe na pewno zagwarantuje uzyskanie bardzo ciekawego efektu wizualnego. Popularność zdobywają zarówno klasyczne, jak i w nieco bardziej nowoczesnym stylu lampy, jak lampy z kloszem w kształcie kuli i słupkiem S1.

 

Kinkiety ogrodowe żeliwne - sposób na urokliwe oświetlenie

 

Już od pewnego czasu bardzo modne są kinkiety umieszczane na elewacjach budynków. Znacząco zwiększają bezpieczeństwo w nocy, a jednocześnie podkreślają piękno domu. Oryginalne oświetlenie ogrodowe można więc wykorzystać na swoją korzyść. Kinkiety żeliwne w naszej ofercie znajdziesz w kilku wariantach:

  • klosze 4-kątne,
  • klosze 6-kątne,
  • klosze kule,
  • klosze miedziane.

Eleganckie oświetlenie zewnętrzne, które możesz umieścić na elewacji budynku jest na pewno fantastycznym rozwiązaniem sprawdzającym się znakomicie na każdej działce.

 

Oświetlenie ogrodowe zasilane na prąd

 

Jeżeli istnieje możliwość poprowadzenia po terenie ogrodu instalacji elektrycznej, warto na ten zabieg się zdecydować. Możesz dzięki temu bez większych problemów sterować oświetleniem ogrodowym i nim zarządzać w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Trzeba podkreślić, że współczesne instalacje są energooszczędne, dlatego nie musisz obawiać się o aż tak kłopotliwe zwiększenie rachunków za prąd. Umiejętnie sterując oświetleniem masz szansę cieszyć się z pięknego efektu bez ponoszenia dużych kosztów.

 

Szeroki wybór lamp ogrodowych

 

Aby stworzyć wyjątkowy klimat w ogrodzie trzeba zdecydować się na odpowiedni rodzaj lamp ogrodowych. Największą popularnością cieszą się słupki i stojące lampy ogrodowe, które w naszej ofercie znajdziesz w wielu ciekawych rodzajach.

Lampy mogą mieć czterokątne lub sześciokątne klosze, a dostępne są także lampy z kloszami w kształcie kuli. Każdy z tych wariantów jesteś w stanie dopasować do dowolnej wielkości ogrodu, ponieważ oferujemy modele o różnej wysokości.

Pamiętaj, aby w Twoim ogrodzie znalazły się wyłącznie lampy odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ponieważ tylko wtedy posłużą dłużej niż przez jeden sezon. Jeżeli chcesz inwestować w oświetlenie ogrodowe wybieraj przede wszystkim to najwyższej jakości.

 

Lampy ogrodowe z cudownym efektem wizualnym

 

Warto zwrócić uwagę na jakość lamp, ich wygląd oraz sposób wykonania. Lampy ogrodowe powinny posiadać najwyższy stopień szczelności, ze względu na konieczność borykania się ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz czy śnieg. Maksymalnie przemyślając swój wybór, możesz stworzyć zaczarowany klimat w swojej ogrodowej przestrzeni.

 

>> Przeczytaj również: Dlaczego latarnie żeliwne są najlepszym wyborem do parku?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email