Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w ogrodzie? Postaw na latarnie!

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo w ogrodzie? Postaw na latarnie!

 

Latarnie ogrodowe są niezawodnym sposobem, aby podnieść bezpieczeństwo w przydomowym ogrodzie. Nie będzie on nigdy pochłonięty mrokiem. Komfortowe po nim poruszanie się, bez narażania się na obrażenia, jest jak najbardziej możliwe w takiej sytuacji.

 

Dużo światła, praktyczne zastosowanie

Musisz podjąć decyzję, jakiej wysokości latarnię chcesz wprowadzić do swojego ogrodu. Możesz wybierać pośród modeli od 220 do 350 cm. Zyskasz oświetlenie gwarantujące znakomitą widoczność na całym terenie. Pamiętaj, aby jej rozmiar dopasować do metrażu, jaki posiadasz. Jeżeli zastosujesz zbyt dużą lampę, będzie ona przytłaczała niewielki teren. Dysponując jednak rozległą działką, niemal każda wysoka lampa ogrodowa sprawdzi się znakomicie.

Najważniejszym zadaniem latarni ogrodowej jest rozpraszanie światła na całym obszarze, a jest to możliwe, gdy klosz posiada przezroczyste szyby. Nic nie tłumi światła, gwarantując bardzo dobre efekty wizualne. Dzięki takim lampom nie musisz martwić się o potknięcie na dekoracji ogrodowej czy uderzenie w kamień. Cały teren zostanie przepięknie oświetlony, a przez to będzie niezwykle funkcjonalny.

 

Latarnie ogrodowe zabezpieczą Twoją posesję przed włamaniem

Inwestując w mocno świecące latarnie ogrodowe dostępne w ofercie prolamp.pl możesz odstraszyć potencjalnych włamywaczy. Nie przekroczą oni z tak dużą łatwością furtki, jeżeli będą widzieli, że teren jest oświetlony. Jest to dla nich zbyt duże ryzyko, że ktoś ich zauważy.

Inwestycja w latarnie ogrodowe jest rozsądnym posunięciem, na które jak najbardziej warto się zdecydować.

 

Masz działkę na uboczu? Zainwestuj w latarnie ogrodowe

Mając dom na uboczu, z dala od większego miasta lub głównej ulicy, musisz zadbać, aby Twój teren był jak najlepiej oświetlony. Dla własnego bezpieczeństwa. Każdy chce uciec od zgiełku miejskiego, mieć ciszę i spokój, ale wiąże się to z pewnymi zagrożeniami, które możesz rozwiązać właściwie dobranym oświetleniem. Nie warto oszczędzać na lampach. Warto zainwestować w system całoroczny, działający bezawaryjnie, gwarantujący efektowne i praktyczne oświetlenie terenu.

Wyborem, który zagwarantuje Ci komfort obsługi będzie oświetlenie sieciowe. Możesz nim sterować, włączać kiedy tylko chcesz. Pamiętaj, aby regularnie korzystać w tej sytuacji z usług elektryka, który wykona przegląd instalacji, zadba o jej konserwację i bezproblemowe działanie. Troska o sprawne działanie systemu oświetleniowego jest bardzo ważna.

 

Latarnie ogrodowe – te zalety przesądzają na ich korzyść

Latarnie ogrodowe pozwalają na stworzenie oświetlenia gwarantującego walory dekoracyjne, jak i funkcjonalne. Szeroki wachlarz dostępnych modeli sprawia, że z łatwością wybierzesz rozwiązanie w każdym aspekcie dopasowane do potrzeb.

Latarnie ogrodowe gwarantują zapewnienie pięknego wystroju na terenie działki. Oświetlają ścieżki, pojazd, roślinność. Dzięki nim z łatwością zadbasz o bezpieczny ogród. Twoja posesja w najlepszy sposób będzie chroniona przed nieproszonymi gośćmi.

 

>> Przeczytaj również: Najczęściej popełniane błędy w oświetleniu ogrodowym

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email