Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Lampy średnie

 

Trwałe i niezawodne średnie lampy ogrodowe

Średnie lampy ogrodowe, które znajdziesz w naszej ofercie są znakomitym wyborem dla osób, które poszukują trwałych, niezawodnych rozwiązań do swojego ogrodu. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości żeliwa gwarantują możliwość korzystania z nich przez wiele lat. Proponujemy lampy o wysokości od 115 do 265 cm, charakteryzujące się klasycznym i stylizowanym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziesz idealne modele zarówno do przestrzeni prywatnej, jak i miejskiej.

 

Oprawy świetlne, które robią wrażenie

Jesteśmy przekonani, że przeglądając ofertę średnich lamp ogrodowych natrafisz na model dopasowany do swoich potrzeb. Dysponujemy lampami mającymi klosze w kształcie kuli, czworokąta czy sześciokąta. Nasze lampy nadadzą każdej zielonej przestrzeni niesamowity urok. Możesz z powodzeniem umieścić je w ogrodzie, na tarasie lub w parku. Opierają się próbie czasu, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. To wszystko sprawia, że inwestycja w te lampy ogrodowe jest opłacalna, i to pod każdym względem.

 

Odporne na warunki atmosferyczne średnie lampy ogrodowe

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się wyłącznie wykonane z wysokiej jakości żeliwa średnie lampy ogrodowe. To sprawia, że korzystanie z nich przez lata jest jak najbardziej możliwe. Nie są w stanie ich zniszczyć nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne, czyli śnieg, mróz, kwaśny deszcz czy ostre słońce.

Jesteśmy przekonani, że z zakupów w naszym sklepie będziecie zadowoleni. Na pewno znajdziecie idealne propozycje dla siebie!

Szybka selekcja:
Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email