Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Lampy ogrodowe

Lampy ogrodowe – małe oświetlenie, które daje tak duży efekt

W przypadku stojących lamp ogrodowych główne znaczenie dla całej konstrukcji ma cokół, ale oczywiście nie jest to reguła. Do ogrodu można wprowadzić różne typy lamp zawieszanych przy ścianach, umieszczanych na murkach czy na tarasie. Ważne, aby lampy ogrodowe, które kupujesz budowały nastrój, podkreślały panujący klimat oraz gwarantowały lepszą orientację po zielonym terenie w nocy.

Standardowo klasyczne lampy ogrodowe mają od 40 do 60 cm wysokości. Do klasycznego ogrodu najczęściej kupuje się lampy niskie lub średnie, które świetnie wkomponowują się w zieloną przestrzeń i podkreślają piękno znajdującej się tam roślinności.

Wprowadzając do ogrodu lampy warto zdecydować się na pomysłowe, nietypowe i oryginalne rozwiązania, np. w kształcie mini latarni, z kloszami w kształcie kuli czy z ozdobnymi rzeźbieniami. Wszystkie te i wiele innych propozycji znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

 

      

 

Co warto wiedzieć o lampach zewnętrznych przed ich zakupem?

Przed zakupem lampy zewnętrznej zwróć uwagę przede wszystkim na jej wytrzymałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Oświetlenie zewnętrzne musi być wyposażone w klosz o wysokim wskaźniku IP. Dzięki temu będzie odporne na pyły, deszcz, zmienne temperatury, jak i owady. Optymalne są lampy o współczynników IP41 lub większym. Jeżeli zdecydujesz się na lampy ze współczynnikiem IP44, będą odporne na działanie ciał obcych o średnicy od 1 mm, a także na deszcz i rozbryzg wody.

Zwróć uwagę na rodzaj materiału, z jakiego lampy zewnętrzne są wykonane. Jeżeli wybierzesz propozycje żeliwne lub aluminiowe, uzyskasz pewność, że z oświetlenia można będzie korzystać przez lata, bez najmniejszych problemów.

 

Lampy żeliwne to inwestycja na lata

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz przede wszystkim żeliwne lampy ogrodowe. Wprowadzają do ogrodowej przestrzeni romantyczną atmosferę nawiązującą do minionych czasów. Ich stylowy charakter w połączeniu z wykonaniem z wysokiej jakości materiałów gwarantuje zadowolenie przez lata. Nic złego nie będzie działo się z tymi lampami, a tym samym będziesz zadowolony z poczynionej inwestycji, dzięki której Twój ogród zyska wiele.

 

Wysokie latarnie ogrodowe do dużych ogrodów

Jeżeli standardowej wysokości lampy ogrodowe nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz postawić na efektowne latarnie ogrodowe. Najlepiej sprawdzają się w dużych ogrodach. Potrafią w skuteczny sposób oświetlić obszar wokół siebie. Światło uzyskane z latarni jest bardzo naturalne, dzięki czemu można uniknąć dziwnych cieni, które pojawiają się w przypadku klasycznych lamp ogrodowych.

 

Wysokiej jakości lampy do Twojego ogrodu

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości stojące oraz wiszące lampy ogrodowe dostępne w różnych rozmiarach: od niskich po wysokie, z kloszami w kształcie kuli, jak i wykonanymi z miedzi. Ogród dzięki nim stanie się miejscem bezpiecznym, zadbanym i o niepowtarzalnym charakterze.

Oferujemy solidnie wykonane oświetlenie do zamontowania na zewnątrz, które spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Nasze propozycje usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystkie lampy posiadają podwyższony stopień szczelności, dzięki czemu nie trzeba martwić się o wpływ czynników atmosferycznych na ich działanie. Bez trudu poradzą sobie zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach, podczas deszczu oraz ostrego słońca. Nie uszkodzą ich także żadne owady.

Oświetlenie, które znajdziesz w naszej ofercie będzie funkcjonowało znakomicie przez lata.

 

Stylowe lampy do Twojego ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz stylowe lampy ogrodowe, które nie tylko oświetlają ogród, ale również nadają mu niepowtarzalny charakter. Dopracowane oświetlenie sprawia, że Twój cały dom zyska wiele, a ogród stanie się miejscem, w którym będzie się chciało spędzać każdą wolą chwilę.

 

      

 

Klasyczne lampy ogrodowe, z których będziecie zadowoleni

Coraz częściej oświetlenie ogrodowe wybierane jest nie tylko z myślą o rozświetleniu danej przestrzeni, ale również o jej udekorowaniu. Wiele osób marzy, aby mieć ogród w określonym stylu, np. klasycznym, ponadczasowym. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór klasycznych, stylizowanych lamp ogrodowych w różnych rozmiarach i kształtach. Stanowią uzupełnienie wybranej koncepcji stylistycznej. Obecnie oferta tego typu produktów jest bardzo bogata, dlatego jest w czym wybierać.

Zdecydować możesz się przede wszystkim na stojące lampy ogrodowe, ale i kinkiety żeliwne. Znajdziesz modele odpowiadające Twoim preferencjom pod względem designu oraz stylistyki. Tym samym oświetlenie ogrodowe stanie się ozdobnym elementem, który dopełni wygląd zielonej, naturalnej przestrzeni.

Obecnie ogromną popularnością cieszą się lampy ogrodowe, które nie tylko oświetlają przestrzeń, ale nadają ogrodowi niepowtarzalny charakter. Wpisują się w trend, jakim jest klasyczna aranżacja ogrodu z zachowaniem podstawowych zasad dotyczących oświetlenia.

W naszej ofercie znajdziesz propozycje, które dopełnią wygląd ogrodu i wyróżnią go na tle innych. Zapraszamy do zakupu.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email