Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Odlewy ozdobne

Ogród z duszą na wyciągnięcie ręki. Odlewy ozdobne robią większość roboty

 

Każdy ogród ma swój początek w wyobraźni człowieka, ale by mogła ona w pełni rozwinąć skrzydła, konieczne są inspiracje. Niezwykłe rzeczy do ogrodu, które są prostymi dodatkami, tworzą bajkową przestrzeń. To od detali zależy efekt końcowy. Co poza lampami ogrodowymi i kwiatami stanowi prawdziwą perłę otoczenia każdego domu?

 

Odlewy ozdobne to coś co jest tym detalem, ale niezwykle ważnym i kluczowym do stworzenia przestrzeni, w której wszystkie elementy współgrają ze sobą. Dlaczego tak jest? Na jakie odlewy ozdobne opłaca się postawić?

 

Odlewy ozdobne- lampy, poręcze ławeczki i nogi do stołu

W ogrodzie, obok oświetlenia, kwiatów oraz zieleni, istotne są detale. Są to właśnie odlewy ozdobne, wykorzystywane między innymi przy produkcji oświetlenia ogrodowego. Dzięki nim powstają oryginalne niskie lampy ogrodowe, średnie i wysokie. Poza tym odlewy ozdobne to również idealne dopełnienie każdej ławki ogrodowej i każdego stołu, który znajduje się w ogrodzie. Nie ma nic piękniejszego niż estetyczne i majestatyczne dopełnienie drewnianej ławki żeliwnymi podłokietnikami. To klasyczny mebel ogrodowy, trwały i z wieloma możliwościami stylizacji za pomocą dodatków, takich jak koce, poduszki, narzuty.

Kolejnym meblem ogrodowym, którego nie może zabraknąć jest stół. To on jest miejscem spotkań z rodziną i znajomymi. To przy nim jesz posiłki, bawisz się z dziećmi i miło spędzasz czas. Odlewy  ozdobne nóg do stołu to prosty sposób na efektowne stworzenie oryginalnego stołu. Co ważne: stabilnego, trwałego i bezpiecznego.

Żeliwne odlewy zapewniają meblom ogrodowym nie tylko oryginalny design, ale są bardzo praktyczne. Nogi i podłokietniki ławeczki wykonane z żeliwa są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniają stabilność konstrukcji i świetnie się prezentują przez lata. Korzyści płynących z połączenia żeliwa i drewna jest wiele.

 

Odlewy ozdobne pasują do ogrodów minimalistycznych i w sielskim stylu

Zaletą ozdobnych odlewów jest ich idealne wpasowanie w świat natury. Świetnie współgrają z zielenią i kwiatami, dobrze odnajdują się pomiędzy drzewami. Tak jakby były naturalnym elementem tej przestrzeni.

Żeliwne odlewy dobrze wyglądają z drewnem, jak i szklanymi elementami. Stanowią wręcz doskonałe połączenie. Dlatego są chętnie wybierane do ogrodów. Odlewy ozdobne są idealnym dopełnieniem ogrodów w stylu nowoczesnym, a to dzięki ich prostej konstrukcji. Dobrze wpisują się w styl wiejski, w którym meble oraz oświetlenie na żeliwnych podstawach to przecież podstawa. Świetnie dopełniają ogrody w stylu naturalistycznym, romantycznym i francuskim.

Jeśli w Twoim ogrodzie już znajdują się stylizowane żeliwne lampy, to koniecznie zadbaj o takie detale jak żeliwne nogi do stołu i podłokietniki do ławeczki. Dzięki temu efekt będzie imponujący. Zyskasz oryginalne meble ogrodowe, które nie tylko dobrze wyglądają, lecz będą służyły przez długie lata.

Odlewy ozdobne mogą mieć różne formy, bardziej minimalistyczne, jak i majestatyczne. Dlatego bez problemu znajdziesz takie, które najbardziej wpisują się w klimat ogrodu i potrzeby estetyczne.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email