Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Jak zaplanować stylowe oświetlenie w parku?

Jak zaplanować stylowe oświetlenie w parku?

 

Lampy parkowe muszą być odpowiednio wysokie, aby skutecznie oświetlić dużą przestrzeń. W ofercie prolamp.pl znajdziesz latarnie mające od 220 do 350 cm. Czy to wystarczy, aby dostarczyć światło do parku? Oczywiście, że tak! Propozycje dostępne są w stylu klasycznym oraz nowoczesnym.

 

Tym, czym powinny wyróżniać się latarnie parkowe są estetyka oraz funkcjonalność. Dzięki temu, że masz obecnie bezproblemowy dostęp właśnie do takich projektów, zaplanowanie przestrzeni miejskiej uwzględniającej park, nie stanowi żadnego problemu. Lampy wysokie powinny przyciągać uwagę nie tylko ze względu na swoją wielkość, ale przede wszystkim estetyczne wykończenia i zastosowanie wysokiej jakości materiałów. Zadbaliśmy, aby przygotować komfortowe i bezpieczne latarnie, dzięki którym zwiedzanie alejek parkowych po zmroku będzie jak najbardziej możliwe.

 

Czym kierować się wybierając stylowe oświetlenie parkowe?

Lampy do zastosowania w parku, mają za zadanie przede wszystkim oświetlić ścieżki, ale także muszą wkomponować się w zieleń, jaka już tam się znajduje. Ozdobienie tego terenu wymaga zastosowania konstrukcji stabilnych, bardzo dobrze wykonanych oraz charakteryzujących się ciekawymi walorami estetycznymi.

Do przestrzeni parkowej polecamy przede wszystkim żeliwne lampy parkowe, które dostępne są w wielu wariantach pod względem kształtu kloszy, jak i zastosowanych elementów ozdobnych na słupkach. Wykonane w całości z żeliwa, odznaczają się wytrzymałością na uszkodzenia, nie straszne są im żadne warunki atmosferyczne. Do wyboru jest wiele ciekawych propozycji, m.in.:

Na którą propozycję postawisz? To już zależy od Ciebie i tego, jaką przestrzeń parkową chcesz zaplanować. Ważne jest, aby lampy pasowały do małej architektury, jak i roślinności.

Dzięki temu, że w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę lamp parkowych, nie będzie problemu, aby zdecydować się na konkretny model, w każdym aspekcie dopasowany do potrzeb. Możesz wybrać dowolny kształt kloszy, wysokość lampy, jak i nowoczesną lub klasyczną stylistykę.

 

Funkcjonalne i nowoczesne lampy parkowe z kloszami w kształcie kuli

Lampy parkowe, których klosze mają kształt kuli to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które przyciąga uwagę i sprawia, że oświetlenie jest zaplanowane w bardzo ciekawy sposób. Minimalistyczny wariant, jaki gwarantują, powoduje, że nie ma takiej możliwości, aby ktoś nie zwrócić uwagi na ten tym zastosowanego oświetlenia. Co ciekawe, najlepiej lampy parkowe z kloszami w kształcie kuli wyglądają na terenach o zróżnicowanej roślinności. Wyróżniają się, bez wyraźnego wychodzenia na pierwszy plan. Stanowią funkcjonalny, nowoczesny dodatek.

Wystarczy spojrzeć na lampę o symbolu W2 (link), aby mieć przekonanie, że na terenie o bujnej roślinności, będzie stanowiła znakomite oświetlenie.

 

>> Przeczytaj również: Wysokość lamp ogrodowych a miejsce ich instalacji

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email