Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Lampy niskie

Szeroki wybór niskich lamp ogrodowych

Stylizowane, niskie lampy ogrodowe są efektownym rozwiązaniem do każdego ogrodu. Świetnie wyglądają na każdej posesji, a także jako element urozmaicający przydrożne alejki. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór niskich lamp ogrodowych o różnych kształtach kloszy wykonanych z żeliwa lub aluminium. Każda podstawa ma unikalny kształt, który powoduje, że lampa wygląda bardzo interesująco i zwraca uwagę.

 

Eleganckie, pełne uroku niskie lampy ogrodowe

Dlaczego do swojego ogrodu lub alei parkowej warto wybrać niskie lampy ogrodowe? Ponieważ są po prostu urocze, eleganckie, a jednocześnie dają światło, które pozwala na oświetlenie niewielkiej przestrzeni. Rozmieszczając je równomiernie w ogrodzie, możesz stworzyć wyjątkową kompozycję, która zarówno w dzień, jak i w nocy będzie prezentowała się znakomicie. Obecność naszych lamp pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego nastroju i klimatu w każdej zielonej przestrzeni. Jesteśmy przekonani, że nasze lampy posłużą przez długi czas, dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów. 

 

Niskie lampy ogrodowe na lata

Do produkcji niskich lamp ogrodowych wykorzystujemy przede wszystkim wysokiej jakości żelowo zabezpieczane farbami antykorozyjnymi. To pozwala na cieszenie się z ich atrakcyjnego wyglądu przez lata. Inwestycja w nasze lampy ogrodowe po prostu się opłaca!

Chcesz umieścić w swojej przestrzeni ogrodowej niskie lampy ogrodowe? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, która stale uzupełniana jest o nowe kształty i warianty. Na pewno znajdziesz idealne propozycje dla siebie!

Szybka selekcja:
Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email