Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Oprawy parkowe LED. Różne możliwości aranżacji zielonej przestrzeni w miastach

Oprawy parkowe LED. Różne możliwości aranżacji zielonej przestrzeni w miastach

 

Połączenie tradycyjnego designu latarni parkowej i energooszczędności zamkniętej w żarówkach LED to ekonomia i estetyka. Korzystając z tego typu żarówek, oszczędności są spore. Co jest szczególnie ważne nie tylko w przypadku gospodarstw domowych, ale przede wszystkim latarni parkowych, które generują spore koszty.

Obecnie oszczędności na prądzie i rozwiązań na lata szuka każda gmina. Podpowiadamy, które oprawy parkowe led są najlepszym rozwiązaniem.

Jak urządzić zielone obszary pomiędzy terenami zabudowanymi? Dlaczego oświetlenie jest równie ważne jak każde nowo posadzone drzewo?

 

Harmonijna przestrzeń zielona

 

Zieleń w każdym mieście jest istotnym elementem zabudowy. Im jej więcej, tym lepiej. Drzewa produkują tlen, oczyszczają i nawilżają powietrze. Są schronieniem w upalny dzień. Zapewniają przyjemnością w trakcie biegania, jazdy na rowerze, spaceru i zabaw z dziećmi. Tą zieloną przestrzeń urozmaicają także inne elementy miejskich parków i skwerów. Ławki, siłownie plenerowe i latarnie parkowe, które uprzyjemniają każdy wieczór. To dzięki nim można cieszyć się z przebywania na świeżym powietrzu o każdej porze.

Latarnia musi współgrać z miejskim, zielonym krajobrazem. Do tego musi być trwała i bezpieczna. Dobrze, gdy obsługuje różne żarówki, w tym LED. Dzięki nowoczesnym oprawom parkowym, ale w starym, dobrym stylu, zielone przestrzenie bardzo zyskują wizualnie.

 

Trwałe oprawy parkowe LED

 

Lampa parkowa składa się z kilku elementów. Jest to słup (można wybierać pośród różnych wysokości) i klosz. Nasze lampy mają budowę modułową. Są wygodne w transporcie i bardzo łatwo w montażu. Słup składa się z dwóch bądź czterech elementów, co zależy od wysokości. Kolejny element to korona, a na koniec oprawa parkowa LED. W zasadzie jest to oprawa do różnych typów żarówek, dzięki czemu pozostaje dowolność na kolejne lata i duża swoboda w podejmowaniu decyzji w przyszłości w kwestii oświetlenia.

Tradycyjny gwint w naszych oprawach oświetleniowych to możliwość stosowania żarówek led,  zwykłych i energooszczędnych.

 

Duży wybór lamp parkowych

 

trwałość i bezpieczeństwo. Prolamp.pl stawia na żeliwo, materiał ciężki, stabilny i bezpieczny. To z niego powstają słupy do lamp parkowych. Korony i oprawy parkowe LED czworokątne i sześciokątne również wykonane są z żeliwa. To gwarancja długiej żywotności oraz odporności na warunki atmosferyczne i niezmienionej formy przez lata.

Do wyboru są także niezwykle gustowne oprawy parkowe LED czworokątne i sześciokątne oraz kule, ale także lampy parkowe pojedyncze bądź z podwójnym kloszem, które są bardzo oryginalnym i praktycznym uzupełnieniem terenów zielonych, parków, skwerów i innych miejsc, w których mieszkańcy lubią spędzać czas.

Oprawy parkowe LED w tradycyjnej formie są uniwersalnym sposobem na zwiększenie atrakcyjności obszarów zielonych. Poza tym nasze oprawy pozostawiają dużą swobodę w doborze światła, dzięki czemu są gotowe na każdy czas.

 

>> Przeczytaj również: Stylowe oświetlenie parkowe. 3 rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email