Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Słupy żeliwne – niezawodne, trwałe i estetycznie wyglądające

Słupy żeliwne – niezawodne, trwałe i estetycznie wyglądające. Co jeszcze warto o nich wiedzieć?

 

Żeliwne latarnie wysokie standardowo mają wysokość od 200 do nawet 400 cm. Za sprawą imponujących wymiarów bardzo dobrze prezentują się w parkach, na skwerach, a także w dużych ogrodach. Można z powodzeniem ustawić je także przy ulicy. Stylowe latarnie wprowadzają na dany teren wyjątkową atmosferę, a jednocześnie spełniają bardzo ważną funkcję praktyczną, ponieważ oświetlają teren. Co jeszcze musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się na ich zakup?

 

Dobre oświetlenie to podstawa. Co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Równie ważne jest zadbanie o właściwy dobór lamp w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Zapoznając się z ofertą prolamp.pl natrafisz na wiele ciekawych modeli, które z powodzeniem można wykorzystać w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej. Lampy wysokie dostępne są w wielu konfiguracjach, ze zróżnicowanymi kloszami oraz ozdobnymi słupami. Niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, będzie on nieodzownym elementem aranżacji każdej ogrodowej, jak i parkowej przestrzeni.

 

Propozycje od PROLAMP do dużych ogrodów, na ulice i do parków

Słupy żeliwne, jakie znajdziesz w naszej ofercie mają wysokość od 220 cm do 350 cm. Dostępne są w kilku konfiguracjach:

 

Od aranżacji danej przestrzeni zależy, który wariant będzie dla ciebie najatrakcyjniejszy. Kluczem jest tutaj podjęcie decyzji, która będzie znakomitą inwestycją na lata. Do nowoczesnej przestrzeni bardzo dobrze sprawdzą się latarnie z białym kloszem w kształcie kuli. Jeżeli urządzasz ogród lub park w klasycznym stylu, postaw na konstrukcje wykonane w całości z żeliwa, z czterokątnym lub sześciokątnymi kloszami. Styl retro jest ci bliski? Latarnie z miedzianym kloszem są odpowiedzią na twoje potrzeby.

Dobrze dobrane latarnie żeliwne wpłyną nie tylko na wygląd przestrzeni po zmroku, ale także w ciągu dnia, dlatego warto zdecydować się na modele prezentujące się wyjątkowo, co do których ma się przekonanie, że posłużą przez lata i szybko się nie znudzą.

 

Żeliwny materiał jest niezwykle trwały

Dlaczego warto decydować się na żeliwne latarnie ogrodowe? Ponieważ są niezwykle trwałe. Inwestując w nie możesz cieszyć się z pięknego oświetlenia przez lata, bez konieczności jego wymiany. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, bez trudu znoszą zmienne warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, wiatr czy ostre słońce. Nie straszne są im anomalia pogodowe. Dzięki malowaniu metodą proszkową lub natryskową, kolor nie będzie schodził, będzie trwale jednolity, a czerń odświeżyć trzeba będzie dopiero po wielu latach.

 

Wyjątkowa zielona przestrzeń ze słupami żeliwnymi

Żeliwo jest materiałem, który zdobył sympatię wielu osób aranżujących prywatne, jak i publiczne przestrzenie ogrodowe. Wszystko dzięki niesamowitym parametrom technicznym, jak i właściwościom estetycznym. Inwestując w lampy z żeliwa gwarantujesz dostęp do oświetlenia, które świetnie wygląda, jednocześnie jest niezawodne. Wyczarujesz z ich pomocą wyjątkową przestrzeń, która będzie robiła wrażenie już na pierwszy rzut oka.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email