Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Rodzaje kloszy do lamp ogrodowych. Przegląd dostępnych propozycji

Rodzaje kloszy do lamp ogrodowych. Przegląd dostępnych propozycji

 

Oświetlając posesję, warto zainwestować w lampy ogrodowe, które pasują do stylu ogrodu. Uda się dzięki temu stworzyć bardzo ciekawy efekt. Najczęściej największą uwagę zwracają klosze, dlatego to właśnie na nich dziś się skupimy.

 

W ofercie prolamp.pl dostępne są:

  • klosze w kształcie kuli,
  • klosze czworokątne,
  • klosze sześciokątne,
  • klosze miedziane.

Wszystkie dostępne propozycje są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym na deszcz, ostre słońce, mróz. Tym samym korzystanie z nich przez lata będzie jak najbardziej możliwe. Co najważniejsze, dzięki kilku wariantom do wyboru, jesteś w stanie kupić lampy niskie, średnie i wysokie wyglądające dokładnie tak, jak tego oczekujesz. Przygotujesz wyjątkową aranżację ogrodu, zapewniającą niesamowite doznania wizualne.

 

Oprawy ogrodowe w kształcie kuli – nowoczesne rozwiązanie do twojego ogrodu

Proponujemy klosze w kształcie kuli wykonane z tworzywa PMMA. Biały, mleczny kolor powoduje, że lampy wyglądają bardzo nowocześnie, szczególnie w połączeniu z czarnym, żeliwnym słupkiem. Całość idealnie komponuje się z nowoczesną przestrzenią ogrodową.

Możesz zdecydować się na lampy o różnych wysokościach, wśród niskich dostępny jest m.in. model N1. Stanowi niezastąpiony sposób na oświetlenie alejki ogrodowej i uwydatnienie niewielkich krzewów oraz roślin ogrodowych. Nie dość, że klosz prezentuje się efektownie, to jeszcze spełnia bardzo praktyczną funkcję, jaką jest oświetlenie przestrzeni.

 

Czworokątne i sześciokątne oprawy ogrodowe – coś dla fanów klasyki

Geometryczne kształty w ogrodach sprawdzają się znakomicie. Wprowadzają do nich ład i harmonię. Czy potrzeba czegoś więcej? Nie, jeżeli chcesz urządzić ogród w sposób klasyczny. Stawiając na żeliwne lampy z czworokątnym lub sześciokątnymi kloszami, osiągniesz zadowalający efekt, który będzie zarówno dekoracyjny, jak i praktyczny.

Klosze czworokątne oraz sześciokątne są uzupełniane o dekoracje dodatkowe, takie jak koronki czy maszty. To powoduje, że możesz wybrać zarówno wariant minimalistyczny, jak i ozdobny.

Szkło, które wypełnia przestrzenie w stelażu klosza może być mleczne lub przezroczyste. Szkielet klosza jest malowany metodą proszkową lub natryskową na kolor czarny RAL 9005.

 

Klosze miedziane dla miłośników stylu retro

Retro styl w ogrodzie? Czemu nie. Aranżacje nawiązujące do klasycznych, eleganckich czasów są dziś bardzo popularne. Ludzie z klasycznymi duszami chcą również w tym stylu urządzić swój ogród. Mają taką możliwość, dzięki dostępności lamp żeliwnych z kloszami miedzianymi.

Proponujemy model N8A, który stanowi połączenie żeliwnego słupka w czarnym kolorze oraz miedzianego klosza. Konstrukcja jest elegancka, dzięki połączeniu dwóch pięknie się ze sobą komponujących kolorów.

Wiele osób decyduje się na takie urządzenie ogrodu pod względem oświetlenia, aby wyróżnić się, wystylizować przestrzeń na daną epokę lub wprowadzić do ogrodu romantyczny nastrój. Kilka kloszy miedzianych pozwoli właśnie taki efekt uzyskać.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email