Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Dlaczego warto kupować lampy ogrodowe bezpośrednio od producenta?

Dlaczego warto kupować lampy ogrodowe bezpośrednio od producenta?

 

Prolamp.pl to producent latarni żeliwnych, dzięki którym możesz w fantastyczny sposób oświetlić przestrzeń ogrodową oraz miejską. Oferujemy dostęp do produktów najwyższej jakości, dzięki którym uda się stworzyć zaczarowaną przestrzeń zewnętrzną.

 

Główną działalnością firmy PROLAMP jest produkcja słupów oświetleniowych oraz opraw oświetleniowych z najlepszej jakości żeliwa. Ze względu na dynamiczny rozwój firmy, w naszej ofercie pojawiły się również słupy parkowe z aluminium.

Co zyskasz decydując się na zakup oświetlenia ogrodowego bezpośrednio od producenta? Sprawdź!

 

Atrakcyjna cena

 

Nasza oferta obejmuje lampy niskie, średnie oraz wysokie wykonane z wysokiej jakości materiałów, ale dostępne w rozsądnych cenach. Sprzedaż odbywa się bez żadnych pośredników, dlatego u nas kupisz oświetlenie najtaniej, mogąc liczyć przy okazji na adekwatną jakość.

 

Spersonalizowana oferta

 

Jako producent lamp żeliwnych, staramy się tworzyć ofertę zróżnicowaną, obejmującą propozycje zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Nasze modele świetnie sprawdzają się w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Co więcej, oferujemy lampy w różnych wysokościach, od 40 do nawet 350 cm. Daje to możliwość zaaranżowania ogrodu przy wykorzystaniu oświetlenia w wyjątkowo atrakcyjny sposób.

Przygotowaliśmy lampy w wielu rozmiarach, dostępne są do wyboru czworokątne, sześciokątne klosze, jak i klosze w kształcie kuli. Można z nami skontaktować się w celu przygotowania zamówienia zgodnego z indywidualnymi wymaganiami. Zasugerujemy ciekawe rozwiązania aranżacyjne, zapewnimy jakość lamp, która sprosta wymaganiom terenowym.

Przydomowe ogrodu, miejskie skwery oraz parki zyskują z naszą pomocą oświetlenie na miarę oczekiwań użytkowników.

 

Najwyższa jakość

 

W związku z tym, że firmujemy naszą nazwą wszystkie produkty z oferty, dbamy, aby były wykonywane ze starannie wyselekcjonowanego, najwyższej jakości żeliwa. Nasze wyroby pozostaną z Klientami na długo, nie działa na nie negatywnie ani czas, ani warunki pogodowe. Nadzorujemy cały proces produkcji, z pełnym przekonaniem możemy zagwarantować, że lampy ogrodowe posłużą przez wiele lat.

Żeliwo jest gwarantem najwyższej jakości, pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych panujących w Polsce w różnych porach roku. Nasze lampy nie poddają się korozji.

 

Doświadczenie i wiedza

 

Od lat zajmujemy się produkcją lamp ogrodowych. Od podszewki poznaliśmy technologie produkcji, co pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość całej konstrukcji. Tworzymy wyjątkowe modele, w których dostrzec można nasze starania, pasję oraz wieloletnie doświadczenie. Lampy wysokie, jak i dostępne w pozostałych rozmiarach są w każdym aspekcie dopracowane, z dbałością o najdrobniejsze detale.

 

PROLAMP – producent lamp żeliwnych

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz u nas niezawodne, świetnie wykonane oraz niezniszczalne lampy ogrodowe wykonane z wysokiej jakości żeliwa. Tego potrzebuje Twoja zewnętrzna przestrzeń.

 

>> Przeczytaj również:

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email