Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Kinkiety w ogrodzie. Jak je dopasować? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Kinkiety w ogrodzie. Jak je dopasować? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

 

Wybór odpowiedniego oświetlenia do ogrodu nie jest prostą sprawą. Wiele osób marzy, aby zainwestować w praktyczne, a jednocześnie atrakcyjnie wyglądające lampy. Dzięki nim uda się w wyjątkowy sposób oświetlić ogród, który po zmroku będzie równie funkcjonalny jak w dzień. W naszej ofercie znajdziesz kinkiety żeliwne, które umożliwiają doświetlenie wybranych miejsc na zewnątrz.

 

Kinkiety w ogrodzie. Co zrobić, aby wyglądały dobrze?

Kinkiety ogrodowe, to mówiąc inaczej lampy ścienne, które zazwyczaj instaluje się na elewacji zewnętrznej budynku lub na altanie. Gwarantują maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort podczas poruszania się po ogrodowej przestrzeni. Dostępne są w wielu wariantach. W naszym sklepie znajdziesz propozycje żeliwne posiadają klosz czworokątny, sześciokątnym, w kształcie kuli lub miedziany. Możesz wybrać, który wariant najlepiej będzie pasował do twojej przestrzeni ogrodowej. Stworzysz w ten sposób pięknie oświetlony ogród, który będzie robił wrażenie.

Kinkiety ogrodowe muszą być zarówno funkcjonalne, jak i atrakcyjne pod względem wizualnym. Od ich pierwszego uruchomienia poczujesz się bezpiecznie i zobaczysz, że pieniądze zostały bardzo dobrze zainwestowane. Światło zapalisz w dowolnym momencie, ponieważ działają na prąd.

 

Co ma największe znaczenie przy zakupie kinkietów ogrodowych?

Podstawą jest określenie, czego oczekujesz od oświetlenia, które kupujesz. Jeżeli chcesz jasnego, wyrazistego światła, musisz wybrać kinkiet z przezroczystymi szybkami. Jeżeli zależy ci na lekko przytłumionym świetle, warto postawić na szkło mleczne. Uda się dzięki niemu stworzyć klimatyczną atmosferę w ogrodowej przestrzeni.

Kinkiety żeliwne bardzo dobrze wyglądają zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym ogrodzie. Są idealnym źródłem światła, które sprawi, że zarówno dom, jak i ogród będą wyglądały po prostu atrakcyjnie. To, na jaki model się zdecydujesz w dużej mierze zależy od twoich indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie dostępne są cztery warianty:

Jeżeli chodzi o ilość kinkietów, które musisz kupić, to wszystko zależy od powierzchni ogrodu, jak i wielkości domu. Do mniejszych ogród możesz wybrać ich mniejszą ilość, a do większych oczywiście przyda się więcej kinkietów. Warto rozmieścić je w sposób regularny i umiejętny, a efekt finalny będzie zadowalający zarówno w dzień, jak i po zmroku.

Marzenie o klimatycznej atmosferze w ogrodzie po zmroku zdecydowanie można spełnić decydując się na kinkiety ogrodowe dostępne w naszej ofercie. Jesteśmy przekonani, że znajdą u nas dla siebie coś fani klasycznych, jak i nowoczesnych rozwiązań. Dlatego właśnie do oferty włączyliśmy białe klosze w kształcie kuli oraz klosze miedziane. Każdy ma szansę dobrać rozwiązanie dopasowane do stylu tworzonego ogrodu. Kinkiety ogrodowe to zawsze trafiony pomysł, który sprawdzi się w każdej przestrzeni ogrodowej.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email