Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Oświetlenie parkingu zewnętrznego – zasady, których trzeba przestrzegać

Oświetlenie parkingu zewnętrznego – zasady, których trzeba przestrzegać

 

Parkingi znajdują się w mniejszych oraz większych miastach na terenie całej Polski. Wpisują się w krajobraz ze względu na potrzeby mieszkańców oraz turystów. Ważne jest, aby z tych przestrzeni można było komfortowo korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy. Przestrzegając norm oraz wymagań można stworzyć funkcjonalne oświetlenie parkingu.

 

Nowoczesne systemy oświetlania parkingów zewnętrznych

 

Inwestycja w oświetlenie parkingu powinna być wieloletnia, dlatego od początku należy zwrócić uwagę na jakość wykonania lamp, parametry techniczne, a także inne kwestie decydujące o trwałości. Wykorzystując lampy wysokie dostępne w ofercie prolamp.pl możesz oświetlić dużą przestrzeń parkingową dostarczając jednocześnie światło na tereny uliczne.

Z jednego z naszych artykułów wiesz już, w jaki sposób wykorzystać słupki parkingowe żeliwne do atrakcyjnego wydzielenia przestrzeni dla samochodów. Teraz wskażemy aspekty niezwykle istotne przy dobieraniu oświetlenia.

 

Niezawodne lampy na parking zewnętrzny. Jakie powinny być?

 

Parking to miejsce, z którego każdego dnia korzysta wiele osób, szczególnie oblegane są te przy centrach handlowych, jak i blisko centrum miasta. Konieczne jest zadbanie o wygląd i bezpieczne działanie tych systemów. Teren dobrze oświetlony jest komfortowy w użytkowaniu, zapewnia precyzyjne parkowanie i brak ryzyka uszkodzenia samochodu.

Oferta prolamp.pl pozwala na skonstruowanie systemu oświetleniowego, który znakomicie sprawdzi się w każdej przestrzeni miejskiej. Jest tak dlatego, ponieważ w ofercie znajdują się lampy o wysokości od 220 do 350 cm. Ich wysokość gwarantuje oświetlenie sporej ilości przestrzeni, bez konieczności gęstego ustawiania lamp.

W ofercie dostępne są latarnie z czterokątnym lub sześciokątnymi kloszami, a także z kloszami w kształcie kuli. Można więc zdecydować się na klasyczne lub nowoczesne oświetlenie. Najważniejsze jest jednak, że lampy są odporne na działanie czynników atmosferycznych takich, jak deszcz, ostre słońce, mróz, wiatr. Przepięknie wyglądają przez długi czas i działają niezawodnie.

Wybierając konkretne lampy parkingowe warto stawiać na modele, które bardzo dobrze rozpraszają światło, a będzie to możliwe, jeżeli klosze mają przezroczyste szkiełka. Model W1 na pewno w tej roli sprawdzi się bardzo dobrze, tak samo jak model W12. Lampy tego typu gwarantują odpowiednie natężenie światła w przestrzeni zewnętrznej. Dostarczają bardzo dobre oświetlenie, a przy tym prezentują się w estetyczny sposób. Pamiętaj również, że światło pochodzące z lamp nie może oślepiać kierowcy.

 

>> Przeczytaj również: Lampy i latarnie żeliwne - jakie oświetlenie sprawdzi się w wybranych przestrzeniach zewnętrznych?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email