Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Lampy ogrodowe cennik

Ile kosztuje oświetlenie ogrodu? I dlaczego droższe w inwestycji lampy są w efekcie tańsze?

 

Oświetlenie ogrodu spełnia kilka funkcji. Jedną z nich jest funkcja dekoracyjna, a kolejną praktyczna. Dzięki oświetleniu, bez problemu poruszasz się wokół domu, gdy za oknem jest już ciemno. Zastanawiasz się, ile kosztuje ten luksus?

Oświetlenie ogrodowe nie musi być dużym wydatkiem, ale stawiając na najtańsze dostępne na rynku rozwiązania, weź pod uwagę żywotność materiału, z którego są wykonane, jakość światła i energooszczędność. Tania inwestycja najczęściej jest nieopłacalna. Dlatego zainwestuj w wysokiej jakości lampy żeliwne, które są dostępne w ofercie prolamp.pl. To gwarancja niezmiennego działania i wyglądu przez długie lata.

 

Lampy ogrodowe cennik - ile trzeba mieć w portfelu na atrakcyjne światła do ogrodu?

Lampy ogrodowe są dostępne w wielu rozmiarach i wariantach. Począwszy od niskich, przez wysokie, po kinkiety żeliwne. Oferowane są także w różnych formach: lampy z kloszami w kształcie kuli, z czworokątnym, sześciokątnym kloszem. Cennik lamp ogrodowych każdego producenta zależy między innymi od materiału, z którego są stworzone.

Tanie lampy ogrodowe wykonane są z tworzywa sztucznego. Natomiast wysokiej jakości oświetlenie powstaje z żeliwa. To gwarancja, że za rok, dwa, pięć czy 10 lat, każda taka lampa będzie nadal spełniała swoją funkcję.

Oświetlenie ogrodu wymaga nakładu finansowego, jeśli ma być efektowne, bezawaryjne, łatwe w utrzymaniu i energooszczędne. Natomiast jednorazowy wydatek zwróci się w przyszłości w rachunkach i w braku konieczności wymiany przez lata.

Lampy ogrodowe cenniki mają różny. Obok materiału, z którego są wykonane, na wysokość ceny wpływa również wielkość lampy (dostępne są niskie, średnie, wysokie lampy), rodzaj lampy (zasilanie) i dodatkowe parametry, jak rodzaj szyby czy wykończenie.

 

Dlaczego nie opłaca się kupować tanich lamp ogrodowych?

Powodów jest wiele, ale najważniejsze z nich warto mieć na uwadze. Szczególnie, jeśli lubisz skusić się na promocje w marketach budowlanych i innych sklepach, które mają atrakcyjny cennik lamp ogrodowych.

 

Dlaczego nie opłaca się oszczędzać na oświetleniu ogrodowym?

  • Lampy z tworzyw sztucznych nie są przygotowane na mroźną zimę, wielką ulewę czy grad. Tanie lampy ogrodowe służą najczęściej przez jeden sezon, głównie gdy jest ciepło. Co za tym idzie, co roku konieczne jest wydanie pieniędzy na oświetlenie ogrodowe. Na drugim biegunie są lampy żeliwne - wytrzymałe, odporne na każdą pogodę i zmienne warunki atmosferyczne. Inwestujesz raz, oszczędzasz przez lata.
  • Porządne lampy są bezawaryjne. Bez względu na to, czy wybierzesz lampy niskie czy kinkiety, to stawiając na żeliwo i miedź, masz pewność ich niezawodnego działania. W przypadku tanich lamp nie można oczekiwać, że będą bezproblemowe.
  • Estetyka i piękno, jakie wnoszą porządnie wykonane i wysokiej jakości lampy żeliwne do ogrodu, nie jest do zastąpienia tanim oświetleniem. Jeśli lubisz otaczać się pięknymi rzeczami, to poznaj nasz cennik lamp ogrodowych.

Jakość widoczna jest gołym okiem. Jeśli chcesz dopełnić swój ogród oryginalnym światłem, postaw na stylizowane, niezwykłe lampy żeliwn. To wisienka na ogrodowym torcie.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email