Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Nowy wygląd ogrodu na wiosnę - postaw na funkcjonalne i estetyczne oświetlenie od PROLAMP

Nowy wygląd ogrodu na wiosnę – postaw na funkcjonalne i estetyczne oświetlenie od PROLAMP

 

Wiosną natura budzi się do życia. Rośliny zaczynają kwitnąć, na drzewach pojawiają się zielone liście, a Ty masz większą chęć, aby spędzać czas w ogrodzie. W końcu pogoda temu sprzyja. Zadbaj, aby Twój ogród prezentował się wiosną jak najlepiej. W tym celu zadbaj o zakup estetycznych i funkcjonalnych lamp ogrodowych. Znajdziesz je w ofercie prolamp.pl

Wiosną w ogrodzie jest zwykle bardzo dużo pracy. Trzeba na nowo przywrócić terenom atrakcyjny wygląd, po okresie uśpienia zimowego. W tym celu właściciele zajmują się przycinaniem roślin, grabieniem liści, koszeniem trawy, ale także zakupem nowych elementów funkcjonalno-ozdobnych. Tej wiosny warto zainwestować przede wszystkim w wysokiej jakości lampy żeliwne.

 

Aranżacja ogrodu przy użyciu oświetlenia

 

Oświetlenie ogrodu odgrywa tak samo ważną rolę jak zastosowanie pięknych roślin oraz elementów architektury ogrodowej (ławek, krzeseł, leżaków i wielu innych). Odpowiednie oświetlenie sprawia, że ogród jest funkcjonalny nie tylko w dzień, ale również po zmroku. Lampy żeliwne pozwolą na wprowadzenie do niego nastrojowego klimatu, wiosenne i letnie wieczory będą jeszcze przyjemniejsze. Przemyślane rozwiązania pod tym względem znakomicie sprawdzą się przez wiele lat.

 

Oferta PROLAMP obejmuje:

  • lampy żeliwne – klasyczne rozwiązania, które wprowadzają na tereny zewnętrzne romantyczny klimat. Maszty żeliwne składają się z maksymalnie 5 elementów;
  • lampy aluminiowe – stylizowane oświetlenie znakomicie wzbogaci każdy teren zewnętrzny, a podłączenie elektryczne sprawia, że lampami można sterować w dowolny sposób. Odlewy aluminiowe wyróżniają się niską wagą oraz dużą trwałością;
  • kinkiety żeliwne – kolekcja kinkietów żeliwnych umożliwia cudowne oświetlenie elewacji budynku. Dostępne są warianty idealnie pasujące do stojących lamp ogrodowych, dlatego można stworzyć komplet oświetlenia zewnętrznego.

 

Praktyczne oświetlenie ogrodu na wiosnę

 

Odpowiednio dobrane oświetlenie ogrodowe jest praktyczne. Warto rozmieścić lampy zgodnie z wcześniej ustalonym planem, a uda się podświetlić strategiczne przestrzenie m.in. okolice altany lub tarasu, gdzie wraz z przyjaciółmi będziecie spędzać wieczory, a także wszystkie ciągi komunikacyjne (bramy wjazdowe, wejście do domu)

 

Estetyczne oświetlenie ogrodu na wiosnę

 

Sztuczne światło pozwala na cudowne podkreślenie piękna roślin ogrodowych. Lampy niskie można umieścić pod najpiękniejszymi krzewami, z których jesteście wyjątkowo dumni. Fantastyczne kształty i kolory lamp ogrodowych pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów świetlnych. Można ustawić je pod różnymi kątami, aby zastosować w ogrodzie grę świateł.

 

Oświetlenie ogrodowe na wiosnę – podsumowanie

 

Szeroki wybór lamp ogrodowych sprawia, że każdy w ofercie PROLAMP znajdzie propozycje idealne dla siebie, podkreślające piękno przestrzeni zewnętrznej. Możesz wybierać wśród lamp mających różną wysokość, wykończenie, jak i zastosowanie dodatkowych elementów ozdobnych. Sprawdź ofertę i odmień wygląd ogrodu na wiosnę.

 

>> Przeczytaj również: Odlewy aluminiowe tworzą oryginalne lampy parkowe. Dlaczego warto postawić na aluminium?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email