Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Oferta

 


PRODUCENT OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO:

Główną działalnością naszej firmy jest produkcja słupów oświetleniowych oraz opraw oświetleniowych z bardzo wytrzymałego materiału jakim jest żeliwo. W związku z dynamicznym rozwojem wychodząc na przeciw oczekiwaniom klietów wprowadzialiśmy do produkcji stylowe słupy parkowe wykonane z aluminium.

 

LATARNIE ŻELIWNE:


Klasyczne latarnie żeliwne wprowadzą romantyczną atmosferę minionych czasów. Stylowy charakter połączony z wysoką trwałością powodują, że nasze latarnie żeliwne będą służyć przez wiele lat. Wysokie słupy żeliwne posiadają rewizję / drzwiczki w podstawie masztu umożliwiające podłączenie do instalacji elektrycznej za pomocą złącza słupowego. Maszty żeliwne (zależne od modelu) składają się z max. 5 części i są skręcane ze sobą za pomocą srub imbusowych. Wysokie słupy żeliwne dodatkową stabilność uzyskują za pomocą wzmocnieniu rurą stalową w maszcie. Powierzchnie łączące, leżące jedna na drugiej są preczyjnie toczone na płasno. Wykończenie latarni za pomocą malowania metodą tradycyjną (na mokro) lub proszkowo. 

 

LATARNIE ALUMINIOWE:

Historyczne aluminiowe słupy oświetleniowe to doskonały wybór dla masztów powyżej 3500mm. Stylizowane wykończenie upiększy niejeden park, ogród czy alejkę. Słupy aluminiowe posiadają rewizję / drzwiczki w podstawie latarni umożliwiające podłączenie do instalacji elektrycznej za pomocą złącza słupowego. Słupy aluminiowe łączone są ze sobą za pomocą spawania dzięki któremu słup jest jedną częścią. Latarnie wykonane z prawdziwego odlewu aluminium charakteryzują się niską wagą oraz malowane są proszkowo lub metodą natryskową.

 

STYLOWE LAMPY PARKOWE:

 

Oferujemy szeroki wybór lamp i latarni parkowych, które zagwarantują znakomite oświetlenie alei parkowych. Przygotowaliśmy wysokiej jakości oświetlenie, które idealnie wpasuje się w aranżację miejskiej zieleni. Lampy parkowe możesz także zastosować na skwerach oraz na innej otwartej przestrzeni. Produkowane są z wysokiej jakości materiałów, dodatkowo stylizowane, przez co wyglądają atrakcyjnie. Zapewniamy produkty nienagannie wykonane, ponieważ cenimy sobie wyjątkowe wyroby i takie chcemy zaproponować naszym klientom.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp parkowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email