Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Oświetlenie ogrodu w sezonie letnim - inspiracje, na które warto zwrócić uwagę

Oświetlenie ogrodu w sezonie letnim – inspiracje, na które warto zwrócić uwagę

 

Stworzenie klimatycznego, stylowego ogrodu nie jest trudne, jeżeli tylko zastosujesz odpowiednie oświetlenie. Warto z jego pomocą podkreślić małą architekturę, konkretne rośliny, jak i wybrane obszary ogrodu. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo.

 

Piękny ogród to ogród efektownie oświetlony, w którym każdy zakamarek jest świetnie widoczny po zmroku. Musisz pamiętać, że ogrodowe lampy niskie i wysokie musisz umieścić zarówno z przodu, jak i z tyłu domu. Spacerując po ogrodzie, nie możesz mieć mrocznych przestrzeni, ponieważ będą one funkcjonalne wyłącznie za dnia. Trochę byłoby szkoda, szczególnie, w letnie, ciepłe noce, gdy można urządzać sobie przyjemne spacery do późnych godzin.

Nowoczesny ogród, który jest funkcjonalny dla użytkownika to taki, z którego można w pełni korzystać zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Dekoracyjny efekt lamp ogrodowych

Wdrażając efektowne oświetlenie w swoim ogrodzie, możesz uzyskać bardzo ciekawy efekt dekoracyjny. Pamiętaj, aby nie traktować jednak lamp wyłącznie przedmiotowo. Mają nie tylko świecić, ale także pięknie wyglądać. Aby ten efekt uzyskać, zapoznaj się z naszymi propozycjami na prolamp.pl Wprowadzając do swojego ogrodu lampy żeliwne, zagwarantujesz eleganckie, nowoczesne lub klasyczne zaaranżowanie przestrzeni, która od razu będzie wyglądała efektownie.

 

Lampy w różnych wariantach pod względem wysokości

Różnicując lampy, które wprowadzasz do ogrodu, możesz uzyskać bardzo ciekawy efekt dekoracyjny. Co to oznacza? Nie decyduj się wyłącznie na jednakowe lampy. Postaw na lampy zarówno niskie, średnie, jak i lampy wysokie. Wprowadzając do ogrodu oświetlenie o różnych wysokościach, możesz cieszyć się z wyjątkowego wyróżnienia miejsc. W końcu jedne przestrzenie potrzebują niskiego oświetlenia, inne wysokiego, dającego bardzo dużo światła.

 

Rozświetlenie strategicznych punktów w ogrodzie

Jeżeli planujesz spędzać długie, letnie wieczory w ogrodzie, musisz mieć w nim dostęp do światła. Inaczej będzie to mało komfortowe. Warto oświetlić ze szczególną starannością te miejsca, gdzie znajduje się mała architektura lub ścieżki, dzięki którym możesz dotrzeć do wybranych, ulubionych punktów ogrodu.

Możesz zainstalować lampy ogrodowe przy altanie, huśtawce lub przy ścieżkach dojazdowych i prowadzących do furtki. Dobrze, gdy podświetlone alejki prowadzą do oczka wodnego, jeżeli takowe posiadasz. Dotrzesz dzięki temu do tych atrakcyjnych miejsc w swoim ogrodzie, niezależnie od tego, czy będzie ciemno, czy jasno.

Dziś technika oświetlenia poszła tak do przodu, że możesz korzystać z wyjątkowych rozwiązań gwarantujących bardzo ciekawe efekty. Zasilane energią elektryczną lampy żeliwne, które proponujemy, gwarantują, że światło w ogrodzie będzie niezależne od panujących warunków atmosferycznych. W oświetleniu ogrodu może przeszkodzić jedynie awaria sieci energetycznej.

Stawiając na elektryczne lampy żeliwne, robisz znakomitą inwestycję na długie lata, nie tylko na sezon letni.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email