Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Jesień w ogrodzie. Jak zbudować klimat, który pozwoli przetrwać ponure miesiące?

Jesień w ogrodzie. Jak zbudować klimat, który pozwoli przetrwać ponure miesiące?

 

Wiele osób wraz z nadejściem jesieni ma obniżony nastrój. Coraz gorsza pogoda, częste opady deszczu, niskie temperatury nie zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu, także w ogrodzie. Możesz jednak zapewnić sobie piękny widok z okna, inwestując w piękne oświetlenie ogrodowe, które znajdziesz w naszym asortymencie na prolamp.pl.

 

Opcji oświetlenia ogrodu jesienią jest naprawdę bardzo dużo. Sporą popularnością cieszą się zarówno lampy niskie, średniej wysokości, jak i latarnie. Możesz z ich pomocą zaaranżować przestrzeń w bardzo ciekawy sposób. Co najważniejsze, oferowane przez PROLAMP rozwiązania są zasilane energią elektryczną. Mają znaczącą przewagę nad lampami solarnymi, które do działania potrzebują energii słonecznej. W sezonie jesiennym nie sprawdzają się aż tak dobrze, ponieważ tego słońca jest jak na lekarstwo. Akumulatorki nie są więc w stanie naładować się tak skutecznie, jak w sezonie letnim.

Jeżeli chcesz mieć pięknie oświetlony ogród jesienią, zdecydowanie lampy zasilane energią elektryczną są jedynym rozwiązaniem, na które warto postawić.

 

Najpiękniejsze są spójne stylistycznie ogrody

Przemyślany, kompleksowo zaaranżowany ogród cieszy oko. Nie ma tam przypadkowości, niestarannie posadzonych kwiatów czy oświetlenia zastosowanego z niewiadomego powodu w danym miejscu.

Jeżeli chcesz, aby ogród prezentować się przepięknie, wybierz oświetlenie w jednym stylu. Decydujesz się na czarne lampy? Kup je wszystkie w tym oto kolorze. Nie ma potrzeby wprowadzania różnych barw lamp do ogrodu, ponieważ wprowadzisz do niego jedynie chaos. Tak samo światło z nich wydobywające się, powinno mieć tą samą barwę.

Często najprostsze rozwiązania są najlepsze, dlatego warto z nich skorzystać, jeżeli chcesz przygotować spójny ogród, który jesienną porą będzie radował właściciela, niezależnie od pogody.

 

Jakie oświetlenie do ogrodu? Tradycyjne czy nowoczesne?

Wybór stylów lamp ogrodowych jest ogromny. Możesz postawić na lampy ze stylizowanymi słupkami, charakterystyczne dla klasycznych i tradycyjnych ogrodów. Dostępne są w wariancie mocno zdobionym, jak i subtelnym. Dostępne są także stylizowane latarnie miedziane, które zachwycają zastosowaniem przepięknego miedzianego klosza oraz czarnej, ozdobnej podstawy. W klasycznym ogrodzie takie oświetlenie sprawdzi się znakomicie.

A co do nowoczesnych ogród? Oczywiście lampy z kloszami w kształcie kuli. Przepiękny, biały kulisty klosz, na tle roślinności ogrodowej zawsze wygląda efektownie.

Pozostaje zatem zdecydować, który wariant jest bliższy Twoim potrzebom oraz temu, co najbardziej Ci się podoba. Nie ma jednego, najlepszego rozwiązania. Oświetlenie ogrodowe ma Ci się podobać, ponieważ pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną.

Najważniejsze, aby wszystkie lampy, które kupujesz do ogrodu, odznaczały się wykonaniem z wysokiej jakości materiałów. Przetrwają dzięki temu trudy warunków atmosferycznych, które w okresie jesiennym są wyjątkowo wymagające. Deszcz i pierwsze mrozy są sporym wyzwaniem, ale dzięki temu, że nasze lampy są malowane metodą proszkową, ich kolor nie blaknie, a konstrukcja jest maksymalnie stabilna.

 

>> Przeczytaj również: Jak praktycznie oświetlić alejki ogrodowe?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email