Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Jak stworzyć nastrój w ogrodzie za pomocą oświetlenia?

Jak stworzyć nastrój w ogrodzie za pomocą oświetlenia?

 

Ogród powinien być miejscem, w którym można odpocząć zarówno w dzień, jak i w nocy, delektować się pięknem roślinności i tajemniczych zakątków. Dbając o swój kawałek ziemi, warto także zatroszczyć się o odpowiednie oświetlenie. Zbudujesz dzięki niemu wyjątkowy klimat.

 

Lampy ogrodowe w stylu vintage najlepiej budują romantyczny nastrój

W ofercie prolamp.pl znajdziesz szeroki wybór lamp w stylu vintage, z charakterystycznymi kloszami w czworokątnym lub sześciokątnym kształcie. Proponowane są zarówno klosze miedziane, jak i klosze czarne, każdy może zdecydować jaki wariant najlepiej pasuje do tworzonej aranżacji wnętrza.

Dobrze dobrane oświetlenie sprawia, że przestrzeń jest oświetlona w romantyczny, klimatyczny sposób. Zalecamy, aby wybierać klosze z mlecznymi szybkami, które delikatnie przepuszczają światło. Idealnym przykładem jest lampa średnia z czworokątnym kloszem i słupkiem S1. Posiada wszystkie cechy lampy w stylu vintage, która w wyjątkowy sposób buduje nastrój w ogrodzie. Możesz z powodzeniem umieścić ją przy altanie lub ogrodzeniu, a wybierając wariant niski, uda się podkreślić wybrane krzewy, które po zmroku będą wyglądały bardzo dostojnie.

W ogrodowej przestrzeni najlepiej sprawdzają się lampy stojące, które można rozmieścić w dowolnym miejscu. Nie ogranicza nas powierzchnia do zawieszania, dlatego wybierając je masz pewność, że dotrzesz ze światłem do każdego zakamarka.

 

Chcesz zbudować romantyczny nastrój w ogrodzie? Zrezygnuj z wysokich i wiszących lamp!

Jeżeli chcesz wyczarować klimatyczny nastrój na danym terenie, warto przede wszystkim postawić na niskie i średnie oświetlenie, które oświetla niewielką przestrzeń. Dzięki temu wydzielisz romantyczne, tajemnicze punkty w przestrzeni ogrodowej. Lampy wysokie choć wyglądają efektownie, spełniają przede wszystkim praktyczną funkcję, która polega na dostarczaniu dużej ilości światła. Jeżeli zależy ci na odmiennym efekcie, jakim jest budowanie klimatu, zdecydowanie warto wybrać lampy niskie lub średniej wysokości.

 

Niezbędna instalacja elektryczna, aby zastosować całonocne lampy ogrodowe

Chcesz cieszyć się z oświetlenia ogrodu przez całą noc, a nie jedynie kilka godzin? Postaw na lampy zasilane energią elektryczną. Trzeba to zadanie powierzyć zaufanemu elektrykowi, który poprowadzi kable zgodnie z projektem i zadba, aby instalacja działała bez szwanku przez wiele lat.

Istotne jest, aby rozplanować oświetlenie w taki sposób, aby było praktyczne, a jednocześnie budowało nastrój w ogrodzie. Lampy należy umiejscowić wzdłuż traków pieszych i wszelkich nawierzchni, po których chcesz przemieszczać się swobodnie po zmroku. Punkty świetle należy oczywiście umieścić pod krzewami i na trawniku. Światło odbijające się od drzew i krzewów buduje niesamowity nastrój.

Instalacja elektryczna w ogrodzie, choć kosztowna i czasochłonna w wynikaniu, pozwala na uzyskanie trwałego efektu oświetlenia niezależnego od panujących warunków atmosferycznych. Warto się na nią zdecydować, jeżeli szukasz oświetlenia na lata.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email