Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Słupki żeliwne jako ciekawy element architektury miejskiej

Słupki żeliwne jako ciekawy element architektury miejskiej

 

Szerokie zastosowanie, jakie mają słupki żeliwne, powoduje, że można je bez większych problemów wykorzystać do aranżacji architektury miejskiej. Umożliwiają wydzielenie poszczególnych stref, np. miejsc, w których nie można parkować samochodem lub nie ma przejścia.

 

Słupki żeliwne – zastosowanie

Architektura miejska wiele zyskuje, jeżeli znajdują się w niej słupki żeliwne. Dlaczego? Ponieważ mają szerokie zastosowanie, jeżeli chodzi o aranżowanie przestrzeni oraz wydzielanie konkretnych stref.

Z pomocą słupków żeliwnych wyznaczysz przebieg tras rowerowych oraz pieszych. Zabezpieczysz strefy zielone, po których przechodnie nie powinni spacerować. Wyróżnisz także plac zabaw czy parking. Słupki żeliwne pozwalają także na ograniczenie miejsc przeznaczonych do parkowania.

Wykorzystanie słupków żeliwnych w przestrzeni miejskiej jest bardzo praktyczne i możliwe na wiele sposobów. Mogą służyć jako słupki uliczne, jak i chodnikowe. Co ważne, dostępne są w różnych wariantach pod względem wyglądu. Mogą przybierać formę nowoczesną, jak i vintage, dlatego bez większych problemów dopasujesz je do specyfiki części miasta, w której mają zostać umieszczone.

 

Słupki żeliwne – na jakie parametry warto zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Chcesz zainwestować w słupki żeliwne, dzięki którym stworzysz ciekawą architekturę miejską? Żaden problem. Dostępność tych produktów jest bardzo duża, i pod względem rozmiarów, i wyglądu. Grunt to zdecydować się na rozwiązanie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Tak będzie, jeżeli słupek pod względem designu, jakości i zastosowanych materiałów będzie nienaganny.

Wykonane z dobrych materiałów słupki żeliwne, odznaczają się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Nie wpływają na nie negatywnie również czynniki zewnętrzne. Ze względu na to, że ich przeznaczeniem jest przestrzeń miejska, muszą również spełniać ważny aspekt dekoracyjny. Design, jakim się wyróżniają powoduje, że każdy zwraca na nie uwagę. Słupki mogą być nowoczesne, o minimalistycznych ozdobach, ale również bardzo mocno dekoracyjne, nawiązujące do stylu retro. Żłobienia, które często się na nich pojawiają mają silnie nawiązywać do stylu klasycznego.

Przygotowane z wysokogatunkowych materiałów słupki żeliwne dają gwarancję prawidłowego wykorzystania w przestrzeni miejskiej do różnych zadań. Wykorzystasz je zarówno na terenie przy ulicach, na skwerach, chodnikach, jak i na placach należących do urzędów miast czy konkretnych firm.

 

Żeliwne słupki ozdobne w przestrzeni miejskiej

Piękne elementy małej architektury, w które możesz zainwestować, sprawią, że zaplanowanie konkretnych stref w przestrzeni miejskiej nie będzie stanowiło większego problemu. Odlane z trwałego żeliwa słupki możesz wykorzystać w efektowny sposób do odgradzania chodników, skwerów, miejsc pamięci, stref parkingowych.

Słupki montowane na stałe do podłoża stanowią ważny element miejskiej architektury. Wpisują się w nią znakomicie, a dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów, nie niszczeją, zawsze wyglądają znakomicie.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email