Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Kinkiety ogrodowe żeliwne - sposób na urokliwe oświetlenie

Chcesz oświetlić taras w urokliwy sposób? Kinkiety w tym pomogą!

 

Kinkiety żeliwne są najlepszym sposobem do oświetlenia elewacji budynku, jak i tarasu znajdującego się tuż przed nim. Zyskujesz atrakcyjną strefę do spędzania czasu na świeżym powietrzu po zmroku. Spotkania ze znajomymi będą jeszcze przyjemniejsze, gdy będzie możliwość ich ugoszczenia na tarasie.

 

      

 

Idealna lampa na taras, czyli kinkiet żeliwny

Wybór lamp na taras jest dość duży. Musisz jednak zwrócić uwagę na ich parametry techniczne, kształt oraz przeznaczenie. Najlepiej w roli oświetlenia tarasowego sprawdzają się kinkiety, ponieważ nie zajmują cennego miejsca, a dostarczają odpowiednią ilość światła, pozwalającą na spędzanie tam czasu po zmroku.

Jeżeli chcesz cieszyć się z oświetlenia zewnętrznego przez długi czas, postaw na lampy charakteryzujące się bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi. Lampy żeliwne, które znajdziesz w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Nie straszne są im deszcz, śnieg czy ostre słońce. Klosze wykazują się bardzo dużą szczelnością, a masz ich do wyboru kilka w naszej ofercie:

Niezależnie od tego, w jakim stylu został zaprojektowany dom czy ogród, na prolamp.pl na pewno znajdziesz kinkiety gwarantujące pełne dopasowanie do stylistyki, a jednocześnie dostarczające odpowiednią ilość światła.

Wybierając wysokiej jakości oświetlenie zewnętrzne, masz przekonanie, że pieniądze zostały dobrze zainwestowane. Lamp nie trzeba będzie wymieniać po jednym sezonie. Nic złego się z nimi nie stanie. Pozostaną z Tobą przynajmniej na kilka lat.

 

Wymogi techniczne, które musi spełnić oświetlenie zewnętrzne

Lampy zewnętrzne muszą być bezpieczne w użytkowaniu. Nie mogą stanowić zagrożenia dla użytkowników, za sprawą zwarcia, które mogą wywołać. Ze względu na to, że kinkiety są umieszczane na elewacji budynku, bardzo istotne jest, aby poprawnie je zamontować. Muszą to być produkty sprawdzone, profesjonalnie wykonane, posiadające szereg zabezpieczeń. Dzięki temu uzyskasz pewność, że lampa zewnętrzna nie będzie generowało problemów ze zwarciami.

Inwestując w model charakteryzujący się klasą ochrony przeciwpożarowej oraz wysokim stopniem szczelności, bez żadnych zakłóceń można będzie z nich korzystać przez lata. Kinkiety muszą wykazywać się odpornością na wilgoć, kurz oraz pył. Stopień szczelności IP powinien wynosić minimum 44, ale im więcej, tym lepiej.

 

Co sprawia, że kinkiety żeliwne są najlepszym wyborem na taras?

Największą popularnością do oświetlania tarasu cieszą się kinkiety, które nie dość, że pięknie wyglądają, to jeszcze spełniają bardzo dobrze funkcję praktyczną. Dzięki temu, że są przeznaczone do montażu ściennego, nie zajmują cennego miejsca na tarasie. Ponadto, oświetlenie zamontowane w taki sposób zawsze daje dużo światła, dostarczając go na spory obszar. W efektowny sposób doświetlisz kinkietami taras, dzięki czemu będzie on funkcjonalny po zmroku.

Kinkiety można zamontować na dowolnej wysokości, w zależności od Twoich potrzeb.

 

>> Przeczytaj również: Lampy solarne czy elektryczne - jakie powinno być oświetlenie zewnętrzne

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email