Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Lampy wysokie

 

Żeliwne wysokie lampy parkowe

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór żeliwnych lamp parkowych o wysokości od 220 do 350 cm. Zyskasz oświetlenie, które będzie w stanie zapewnić znakomitą widoczność na bardzo dużym terenie. Doskonale sprawdzają się w parkach, na skwerach, ulicach, ale także na przydomowej przestrzeni, jeżeli dysponujesz bardzo dużym ogrodem.

 

Stylowe wysokie lampy parkowe

Stylowe latarnie żeliwne stworzą wyjątkowy klimat w każdej zielonej przestrzeni, zarówno miejskiej, jak i prywatnej. Dobre oświetlenie to podstawa, dlatego właśnie w ten wariant warto zainwestować, jeżeli zależy Ci na maksymalnym dostępnie do światła. Nasze latarnie spełnią te oczekiwania z nawiązką. Wprowadzą romantyczną aurę po zmierzchu, która sprawi że ogród i park będą prezentowały się tajemniczo, a jednocześnie każdy będzie czuł się w nich bezpiecznie. Nasze propozycje zachwycają estetyką. Zapewniają przyjemne doznania nie tylko po zmroku, ale także w ciągu dnia, gdy bardzo dobrze widać ich potęgę, przepiękne zdobienia, jak i wysokiej jakości materiał.

 

Wysokie lampy parkowe do oświetlania dużych przestrzeni

W tej kategorii znajdziesz lampy parkowe, które znakomicie sprawdzają się do oświetlania dużych przestrzeni prywatnych oraz miejskich. Żeliwne lampy parkowe dostępne są w różnych wysokościach, ale również posiadają wiele wersji kloszy, co zapewnia szeroki wybór.

Chcesz umieścić w przestrzeni miejskiej lub prywatnej wysokie latarnie parkowe? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą, która stale uzupełniana jest o nowe kształty i warianty. Na pewno znajdziesz idealne propozycje dla siebie!

Szybka selekcja:
Sortuj wg:
  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email