Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Gdzie ustawić stojące lampy ogrodowe?

Gdzie ustawić stojące lampy ogrodowe?

 

Dobrze oświetlony ogród to podstawa. Możesz cieszyć się z jego niepowtarzalnego uroku zarówno w dzień, jak i w nocy. W dodatku przestrzeń jest znacznie bezpieczniejsza dla użytkowników. W ofercie prolamp.pl znajdziesz szeroki wachlarz lamp stojących o różnych wysokościach, od niskich po wysokie.

 

Lampy ogrodowe i ich wysokość

Masz duży ogród? Musisz zdecydować się na różne kombinacie oświetlenia. Przynajmniej kilka lamp powinno być wysokich, Możesz postawić na model W1, który ma 220 cm wysokości, albo na model W52 o wysokości 350 cm. Taką rozpiętość pod względem wysokości lamp znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdzają się one świetnie do oświetlania dużych obszarów. Wystarczy, że ustawisz je wzdłuż ścieżki, a skutecznie stworzysz ciekawą iluminację świetlną w rozległym ogrodzie.

Wysokie lampy nie sprawdzają się natomiast w małych ogrodach, gdzie przestrzeń jest mocno ograniczona. Mogą przytłoczyć roślinność. Bardziej będą wyglądały jak lampy uliczne niż faktyczne oświetlenie ogrodowe pasujące do przestrzeni.

Lampy średnie, które również znajdziesz w naszej ofercie, bardzo dobrze będą wyglądały w okolicach tarasu. Ich wysokość jest na tyle optymalna, że ostrzega użytkownika przed upadkiem, wyznaczając w wyjątkowo dobry sposób trasę. Takie lampy możesz również umieścić przy najciekawszej roślinności, w celu jej efektownego wyeksponowania. Świetnie sprawdzają się także przy funkcyjnych ścieżkach ogrodowych, np. prowadzących do garażu.

W Twoim ogrodzie muszą również znaleźć się lampy niskie. Bardzo dobrze sprawdzą się w niewielkich ogrodach, w których zaakcentują ścieżki oraz ciekawą roślinność. Takich lamp należy jednak unikać w dużych ogrodach, w których będą kompletnie niewidoczne.

 

Umiejętne planowanie oświetlenia ogrodowego to podstawa

Bez planu nie ma możliwości stworzenia ogrodowego oświetlenia, które będzie wyglądało i działało zgodnie z Twoim zamysłem. Trzeba mieć świadomość, że nie jest łatwym zadaniem ani zakup lamp ogrodowych, ani ich właściwe rozmieszczenie po całym terenie, szczególnie, jeżeli masz duży ogród.

Najważniejsze jest, aby rozjaśnić te miejsca, z których najczęściej korzystasz, czyli ścieżki prowadzące do garażu, okolice tarasu. Pamiętaj, aby dopasować wysokość lamp do powierzchni, jaką ma ogród. Warto również zwrócić uwagę na ich styl, jakość wykonania. Lampy powinny pasować do pozostałych elementów ogrodowych.

Dzięki temu, że przemyślisz zakup lamp ogrodowych, uzyskasz pewność, że aranżacja przestrzeni zewnętrznej będzie nienaganna. Twój ogród będzie zachęcał do spędzania w nim aktywnego czasu także po zmroku.

 

Szeroki wybór lamp ogrodowych o różnej wysokości

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór lamp ogrodowych o różnej wysokości, od 40 do nawet 350 cm. To pozwala na zaaranżowanie przestrzeni ogrodowej pod względem oświetlenia bez najmniejszych problemów.

Wybieraj rozwiązania, które najbardziej pasują do Twojego ogrodu i ciesz się z efektów, jakie wraz z nimi osiągniesz. Nasze lampy na pewno spełnią Twoje oczekiwania.

 

>> Przeczytaj również: Na co trzeba zwrócić uwagę projektując oświetlenie uliczne?

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email