Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Latarnie ogrodowe – funkcjonalne, wytrzymałe i atrakcyjne oświetlenie gwarantowane!

Latarnie ogrodowe – funkcjonalne, wytrzymałe i atrakcyjne oświetlenie gwarantowane!

 

Latarnie ogrodowe pełnią zarówno funkcję dekoracyjną, jak i użytkową, dlatego są niezastąpionym elementem wyposażenia każdego ogrodu. Te wysokie lampy ogrodowe wyposażone są w mocne żarówki i niezawodną instalację elektryczną, dlatego są w stanie oświetlić ogromny obszar bez najmniejszych problemów.

 

Latarnie ogrodowe, które znajdziesz w naszej ofercie są wykonane z żeliwa, dlatego odznaczają się podwyższoną wytrzymałością na uszkodzenia. Proponujemy lampy mające od 220 do 350 cm wysokości! Zyskasz oświetlenie na miarę swoich oczekiwań, pozwalające na oświetlenie bardzo dużego terenu. Zdecydowanie warto się na te modele zdecydować, jeżeli masz bardzo duży ogród lub chcesz oświetlić park lub miejski skwer.

Wysokie lampy parkowe sprzedajemy w wielu wariantach, jeżeli chodzi o wygląd kloszy, co zapewnia szeroki wybór naszym klientom. Wystarczy zapoznać się z bogatą ofertą prolamp.pl, aby wybrać propozycje idealne do swojego ogrodu.

 

Funkcjonalność gwarantuje dopasowanie do potrzeb użytkownika

Ogrodowe ścieżki, które nie są oświetlone przestają być atrakcyjne i funkcjonalne po zmroku. Jedynym sposobem, aby zyskać możliwość korzystania z ogrodu nocą jest ustawienie w newralgicznych punktach ogrodu lamp, które będą dawały bardzo dużo światła. Idealnie sprawdzą się latarnie ogrodowe, które dostępne są w wielu wariatach pod względem stylu wykonana klosza. Możesz zdecydować się na klasyczne czworokątne lub sześciokątne klosze lub efektowne nowoczesne kule.

Każdy, kto szuka efektownego oświetlenia do swojego ogrodu na pewno powinien zdecydować się na latarnie ogrodowe.

 

Inwestycja na lata

Latarnie ogrodowe są wykonane z żeliwa, dlatego nic nie jest w stanie ich zniszczyć. Charakteryzują się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników atmosferycznych. Inwestując w to oświetlenie masz pewność, że posłuży przez wiele lat. Niezależnie od mrozów i upałów czarny kolor będzie wyraźny przez dłuższy czas, co zdecydowanie przełoży się na walory wizualne lampy.

Dzięki temu, że latarnie ogrodowe są wykonywane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, możesz mieć pewność, że posiadają podwyższony stopień ochrony przed wilgocią, ciałami obcymi, jak i działaniem czynników atmosferycznych. Deszcz, kurz czy pyły nie są w stanie ich zniszczyć.

 

Atrakcyjny wybór latarni ogrodowych

Atutem latarni ogrodowych, które znajdziesz w naszej ofercie jest różnorodność. Do wyboru jest zarówno klasyczna latarnia żeliwna z czworokątnym kloszem i słupkiem W1, albo bardziej nowoczesna latarnia żeliwa z kloszem w kształcie kuli i słupkiem W1A. Ciekawą alternatywę stanowi latarnia żeliwa z miedzianym kloszem i słupkiem W1A.

To, w jakim stylu urządzasz ogród będzie decydującym aspektem przy zdecydowaniu się na konkretny rodzaj lampy.

Pamiętaj, że za sprawą oświetlenia możesz wykreować bardzo ciekawy efekt w swoim ogrodzie, dlatego przywiązując dużo uwagi do wyboru możesz cieszyć się z pięknej przestrzeni tuż przed swoim domem zarówno w dzień, jak i w nocy.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email