Szybkie wyszukiwanie

Wysokość lampy

Rogacze

Ilość punktów świetlnych

Rodzaj klosza

Jak efektywnie oświetlić taras drewniany?

Jak efektywnie oświetlić taras drewniany?

 

Nie ma chyba bardziej klimatycznego miejsca w przestrzeni zewnętrznej, szczególnie wieczorem, niż pięknie oświetlony taras. Jeżeli chcesz na nim spędzić wyjątkowe chwile, postaw na wyjątkowe lampy, które znajdziesz w ofercie prolamp.pl. Zbudujesz z ich pomocą niesamowity taras drewniany. Jak? Sprawdź!

 

O tym, jak efektownie oświetlić taras, pisaliśmy już w jednym z naszych artykułów. Pora na nieco konkretów dotyczących tarasu drewnianego. Jest chętnie wybieraną konstrukcją w przypadku domów tradycyjnych, jak i nowoczesnych, ze względu na trwałość i atrakcyjny wygląd. Możesz z jego pomocą w pełni korzystać z uroków ogrodu, pod przyjemnym zadaszeniem, zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

Oświetlenie tarasu – o czym musisz pamiętać?

 

Kwestie oświetlenia tarasu są niezwykle istotne, jeżeli chcesz przygotować przestrzeń praktyczną, a także efektowną pod względem wizualnym. Jeżeli chcesz postawić na elektryczne oświetlenie, które znajduje się w naszej ofercie, warto pomyśleć o tym już na etapie projektowania domu. Uda się dzięki temu bez żadnych szkód poprowadzić niezbędne kable, dzięki którym lampy niskie, średnie i wysokie zostaną podłączone.

Kolejną kwestią jest styl lamp, które wybierzesz. Każdy z modeli powinien do siebie pasować. Można zdecydować się na lampę niską z kloszem w kształcie kuli i słupkiem N7 lub na lampę niską z czworokątnym kloszem i słupkiem N7A. Wybór jest ogromny, dlatego możesz postawić na propozycje zarówno minimalistyczne, jak i nieco bardziej zdobione.

 

Magiczny, letni wieczór na tarasie z pięknym oświetleniem

 

Zapoznając się z naszą ofertą, samodzielnie przekonasz się, jak wiele fantastycznych opcji masz do wyboru. Urocze lampy stojące wzbogacą przestrzeń zewnętrzną, a uzupełniając je czworokątne kinkiety możesz zyskać oświetlenie z dołu, jak i od góry.

Każda oprawa, która znajdzie się na Twoim tarasie powinna być nie tylko estetyczna pod względem wizualnym, ale także hermetyczna i wykazująca się bardzo dużą odpornością na zmienne warunki atmosferyczne. Zwracając uwagę na kwestie bezpieczeństwa i trwałości dokonujesz bardzo dobrej inwestycji, z której korzystanie przez lata będzie jak najbardziej możliwe.

 

Funkcjonalne i komfortowe oświetlenie tarasowe

 

Lampy oświetlające taras drewniany muszą wydobywać piękno desek i struktur, które są nieodłącznym elementem tego materiału. Światło padające wprost na słoje będzie uwydatniało ich piękno, co pozwoli na zbudowanie wyjątkowego klimatu na tarasowej przestrzeni. Zadbaj także o kwestie wygodny, które również lampy powinny realizować. W zależności od wielkości tarasu, możesz postawić m.in. na lampy średnie, których wysokość jest możliwa do wyboru od 115 do nawet 280 cm. Możesz także zdecydować się na konstrukcje niższe od 40 do 170 cm, które znajdziesz w kategorii lamp niskich.

Manewrując wysokościami lamp możesz uzyskać cudowny efekt wizualny, jak i niezwykle praktyczny. Np. kompozycja składająca się z lampy z sześciokątnym kloszem i słupkiem N4 mającej 100 cm wysokości oraz lampy z sześciokątnym kloszem i słupkiem S1 o wysokości 150 cm na pewno będzie wyglądała bardzo okazale.

 

>> Przeczytaj również: Mity związane z posiadaniem i urządzaniem ogrodu

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Siedziba firmy
PROLAMP - Lampy żeliwne
marker ul. Pszczyńska 44-240 Żory (woj. śląskie)
+48 502 979 222
email